МАСКЕН БАЛ ЗА НОВА ГОДИНА - ИДЕИ

  • 11 682
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 99
ЗДРАВЕЙТЕ, ПОЛУЧИХМЕ ПОКАНА ЗА МАСКИН БАЛ В НОВОГОДИШНАТА НОЩ, ТО ЧЕ ЩЕ ОТИДЕМ Е ПОВЕЧЕ ОТ ЯСНО, НО ДАЙТЕ ИДЕИ ЗА ОРИГИНАЛНИ КОСТЮМИ И АКО ЗНАЕТЕ ОТ КЪДЕ МОГАТ ДА СЕ ЗАКУПЯТ АКСЕСОАРИ ЗА ТАКИВА КОСТЮМИ ЩЕ СТЕ НИ ОТ ГОЛЯМА ПОЛЗА. НЕ СЪМ БИЛА НА КАРНАВАЛ ОТ ДЕТЕ, СИГУРНО ЩЕ Е МНООООГО ЗАБАВНО.
СПОДЕЛЕТЕ ВИЕ КАТО КАКВО БИХТЕ СЕ ПРЕВЪПЛАТИЛИ Grinning

Последна редакция: ср, 29 ное 2006, 01:38 от Tatti

# 1
  • Мнения: 6 167
Можеш да се маскираш, като учителка по български например.
с показалка, и очила Wink

аз бих се маскирала, като Монда. ( тоест, като бясна монахиня)

# 2
  • Мнения: 99
СИГУРНО МЕ БЪЗИКАШ, ЗА НЯКОЯ ПРАВОПИСНА ГРЕШКА, КОЯТО НЕДОВИЖДАМ, ИНАЧЕ ИДЕЙКИТЕ НЕ СА ЛОШИ, НО НИЕ ЩЕ СМЕ ДВОЙКА , ДАЙТЕ ДА ОБЛЕЧЕМ МЪЖ МИ, ЧЕ ТОЙ ЦЯЛА НОЩ УМУВА И НИЩО НЕ Е ИЗМИСЛИЛ ОЩЕ Wink

# 3
  • Мнения: 2 085
МаскЕн се пише  Peace В София мога да ти кажа откъде да вземеш такива дрехи под наем, но в Севлиево.. newsm78 Облечете го като Зоро-едно наметало и маска за очите  Party

# 4
  • София
  • Мнения: 1 951
В някои фирми е ежегоден маскения бал.

# 5
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
Може да се маскирате на депутат и депутатка - за това най-лесно ще намериш костюми в Севлиево Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Пират,поп, маскирай го като жена, а ти като мъж.

# 7
  • Мнения: 701
Защо не пробваш с подръчни материали в къщи!Жената Котка и Батман са добра двойка,сем.Флинстоун,Зоро,Червената шапчица.....ей такива неща ми идват на ума... newsm78

# 8
  • Мнения: 99
Дами благодаря за идеите, къде ги тез работодатели, които всяка година правят маскЕн Laughing бал? Казвайте координати на парти магазинчета в Сф, в събота съм при вас, мъж ми искал като Робин Хут, щото си имаме лък в къщи, от къде ще му взема зелен чорапогащник не знам и балонести панталони, каза че ще ходи да му ги шият #Crazy, то с тези костюми ще ми излезе солено, Crazy но си заслужава, от сега се вълнувам.

# 9
  • София
  • Мнения: 700
Коледното ни парти от офиса ще е маскен бал, та и аз се нуждая от идеи и ще следя темата с интерес.

# 10
  • На тавана. С Карлсон и Дребосъчетата.
  • Мнения: 434
Аз си празнувах рождения ден миналата година под формата на маскен бал. Та оттам мога да дам идея за двойка мъж и жена - лекар и мед. сестра. Wink Аз бях циганка, мъжът ми - моряк, имахме шейх (кумът Wink) - той обра овациите - беше си купил само някакви платове от пазара и се беше увил с тях - страшно сполучливо; една обеца на ухото, тъмен фон дьо тен - жесток беше просто! Имахме още индианка, гамен, бебе (страшна картинка беше един бая височък младеж - с тенисчица, лигавниче, биберон и влажен поглед), небе (една приятелка си беше закачила звездички върху диадема, с удачен син шал на звезди - въпрос на фантазия), ако се сетя за още, ще пиша. Simple Smile

Тази Нова година и ние имаме идея да я посрещнем с маскен бал - по повод, че ни подариха страхотни венециански маски и искаме да ги "оползотворим". Дано да се организираме. Simple Smile

# 11
  • Мнения: 82
преди няколко години си празнувах рождения ден по този начин. Аз се бях облякла като домакиня, с една престилка за готвене и ролки на главата, мъж ми се беше дегизирал на войник, имахме готвачка, шотландец, Пипи дългото чорапче, червената шапчица и разбира се лекар и медицинска сестра. Всичко беше направено с подръчни средства, не сме взимали костюми под-наем.

# 12
  • Мнения: 801
Ако не ви се дават много пари за маскировка - в магазините втора употреба можете да намерите цели маскен-костюми и то за без пари, а пък има и доста оригинални неща, хем ще ви е забавно и докато "ровичкате".

# 13
  • Мнения: 631
Ще побутна темата с въпросче.....
Къде в София има костюми под наем?

# 14
  • Мнения: 99
МОМИЧЕТА МНОООГО СТЕ МИЛИ И ИДЕИТЕ СА СУПЕР, НИЕ ЩЕ СМЕ хАсан и Айше от вицовете в съвременен вариант, ще пусна после снимка да се посмеете, но темата се следи и от други участници в нашия бал, така че идеите ви са силно приветствани от людете без въобръжение в нашата компания. Желая ви веселе празници  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт