на 1 г и 3 месеца с 2 зъба - има ли и други като нас?

  • 756
  • 11
  •   1
Отговори
Здравейте,
Дъщеря ми Ема има един зъб и половина и още няма признаци на нови зъби.
Понеже е алергична не яде още определени белтъчини (телешко, яйца, риба, краве мляко) и майка ми взе да ми повтаря че може от това че не яде балансирана храна да и се забавя растежа на зъбите.
Моля пишете какъв е вашият опит Simple Smile

# 1
  • Мнения: 1 448
Една приятелка ми каза, че късно му изникна първия зъб, защото бил късно захранен  hahaha Това е генетично заложено и няма връзка с храненето  Peace

# 2
  • Мнения: 6 461
Пламен е на 1г и3м и има 4зъба и 1 който пробива.
Първият изникна на годината.
При всяко дете зъбките никнат по различно време.

# 3
  • Мнения: 7 723
 Това, че зъбите й са "пробили" чак сега  може само да те радва. Според повечето стоматолози, колкото по- късно пробие първия зъб- толкова по- здрави ще са.
Не мисля, че е свързано с режима на хранене, а това е по- скоро генетично заложено newsm78 #Crazy

# 4
Мерси мненията момичета Wink
Имах нужда да разбера че има и други ...

# 5
  • Мнения: 186
И малката до 1 година беше с два зъба. След това започнаха да излизат всичките наведнъж. Сега има два отгоре, четири отдолу и четири кътника.

# 6
  • Мнения: 2 910
Първият зъб на дъщеря ми изби на 1г. и 1м., а 1м. по- късно избиха 4 наведнъж Peace

# 7
  • Мнения: 959
На сина ми първия зъб изби на 1,3г,но в никакъв случай не мога за кажа,че късно избилите зъби били по-здрави.

# 8
  • Мнения: 752
Малката е на 1 годинка и няма нито един зъб и никакви признаци за скорошно пробиване. На кака й първия излезе на 6 месеца и (не помня точно), но до около година и половина имаше всички зъби в устата. бебка също е с алергия, но се надявам да няма връзка със зъбите. педито каза, че до година и 3 месеца ако няма поне 1 зъб, тогава може да се окаже и проблем.

# 9
  • Мнения: 509
На дъщеря ми първите 2 зъбчета се появиха малко преди първия рожден ден и бяха само те до 1год. и 6 мес.Но след това много бързо започнаха да се появяват и останалите.

# 10
  • Бургас
  • Мнения: 10 810
И ние все още сме само с 2 зъбчета.Първото проби 2 седмици преди рожденният ни ден,а трето пробило засега няма/и ние не ядем телешко и яйца,но не ми се вярва да е от това/.

# 11
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
моята дъщеря на 1г и 2 м има само 1 зъб tooth
това си е ген.така че,споко Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт