Препоръчайте ми педиатър за Варна

  • 531
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 106
Здравейте!Проблемът ми е по отношение на лекарката,при която е записан сина ми в момента.При нея сме от самото начало но не ми харесва как минават нито консултациите,нито съветите и по отношение на захранването.ние сме все още на кърма,но от четири дни хапваме и пюре от тиква защото аз така пожелах да го захраня след 6-ти месец.А колкото до нея разбиранията и за захранването рязко серазминаваха с моите а да не говорим какво е чудо пред кабинета когато се наложи да отидем дори и за зачервено гърло само.Тя изобщо педиатър ли е или не следкато при нея има пациенти от месец до 80 годишни newsm78.Много искам добър лекар за детето си и ако има майки,които могат да ми препоръчат такъв ще съм им много благодарна.По принцип за живущите във варна ще пиша че съм в ж.к.Вл.Варненчик и ако знаете за приличен педиатър тук ще бъда благодарно но дори и да не е от този квартал пак ще е добре стига лекаря да си струва.Благодаря ви предварително  bouquet.

# 1
  • Мнения: 327
Ами аз мога да ти препоръчам д-р Каролина Златева. Ако те интересува ще намеря визитката й и ще ти кажа адрес и телефон.
Много бях и съм все още доволна от нея. Тя ни беше джи пи докато синът ми навърши 5м. А дори и сега когато вече сме в София, като имам проблем и се тревожа пак й се обаждам и винаги ми дава адекватни съвети и лечение!

# 2
  • Мнения: 216
Като за начало има много стари теми по въпроса ти, ако пуснеш търсачката ще видиш доста мнения.

Аз ще ти препоръчам д-р Александрова. Подкрепя  късното захранване като вариант, адекватна е когато се налага консултация със специалист, отзивчива е. Има доста Варненски майки от форума, които също я посещават. Ако те интересуват координати пищи ми на лични Peace

Общи условия

Активация на акаунт