Дядо Коледа Vs Дядо Мраз

  • 1 453
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 884
Я кажете сега да видим кой от двамата ви е по-симпатичен? Честно казано аз още понякога се обърквам и казвам Дядо Мраз, когато се опитвам да обесня на малкия за Коледа и Нова година. Така ми дойде идеята за тази анкета.

По грешка пуснах анкетата тук, вместо в клюкарника. Извинявам се на модераторите и се надявам да я изместят.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 14:46 от SheDevil

# 1
  • Мнения: 6 155
Не гласувах, защото я няма моята опция Crossing Arms - и двамата Heart Eyes Mr. Green

# 2
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 331
Кой ми е по-симпатичен, не знам. Докато вярвах в него беше Дядо Мраз.

# 3
  • Мнения: 3 334
определено Дядо Коледа ми е по-присърце Wink

# 4
  • Мнения: 1 546
Горкия Дядо Мраз бая критика отнесе по едно време...но като се замисля, какво му има? И той си е хубав белобрад старец и си ни носеше подаръците. И името му е хубаво- Мраз!Напомня ми за бяла зимна приказка...

# 5
  • В моята приказка
  • Мнения: 45
И двамата са сладури, и двамата си ги обичкам Heart Eyes(само, че ако ги празнувам и двамата ще се отразява много зле на портммонето  Money ).Въпрос на мнение е....Н оне мога да разбера защо хора, които едно време са го харесвали, а днес го оплюват Thinking!!!

# 6
  • 7800
  • Мнения: 243
И двете имена употребявам, но имам особено мнение по въпроса с дядо Коледа. Мисле че Коледа не е много подходящо за име на мъж. Ако ще подражаваме на западните обичаи поне да го кръстим Свети Николай (Santa Klaus). Не съм чувала за Granfa Christmas.

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
Дядо Коледа, дядо Мраз все тая само да носи подаръци! Mr. Green На детето като му говоря за Коледа и Нова година дядо Мраз му казвам, защото ми е по-лесно. Дядо Коледа докато кажа и ми се схваща езика.

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Дядо Коледа го посрещаме на 25-ти, а дядо Мраз- на 31 Hug

# 9
  • Мнения: 1 884
Не съм чувала за Granfa Christmas.
  Joy НапраО ме убиии

# 10
  • София
  • Мнения: 2 271
На мен като дете винаги Дядо Мраз ми е носил подаръците, така че него си го обичам повече. Дядо Коледа го познавам сравнително от скоро, а вече подаръците не могат да ме накарат да обикна някого  Laughing

# 11
  • Мнения: 201
О! Аз явно съм в голяма грешка, защото досега си мислех, че това е един и същи човек  Crazy

Последна редакция: вт, 28 ное 2006, 15:25 от ver4e

# 12
  • Мнения: 4 806
Дядо Мраз... затова си дадох сметка в последните дни. Щото Дядо КОЛЕДА?... Ами какво да кажа - коледа е празник, чието наименование идва от глагола "коля" (това е популярната версия)... Не искам този мил дядка да е кръвожаден. Затова, от мен "Да живее Дядо Мраз"... по му иде Simple Smile

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Такааа, в наше село има разпределение на труда - Дядо Мраз носи студа и снежинките, Дядо Коледа - подаръците. Точка.

# 14
  • Мнения: 27 524
Аз съм си за Дядо Мраз  Sunglasses

Пусни анкета, де  Peace

Общи условия

Активация на акаунт