Снежна сльнчева седмица 27.11 - 03.12 - последна от ноември !!!

  • 9 163
  • 246
  •   1
Отговори
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
добро утро на всички малки и големи Hug Heart Eyes
една прекрасна седмица желая на всички от сьрце Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 3 388
Голямо кафе за разбуждане от мен

# 2
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
точно от ткова имах нужда...благодаря, Сонитка Hug Heart Eyes  bouquet

# 3
  • Мнения: 3 388
Добро утро и от мен! Успешна седмица и много късмет на всички  Hug
Нямате представа колко съм щастлива за новата бебка в нашата групичка  Heart Eyes И тук искам да честитя на Бимбичка и да й пожелая здраво бебче и много щастливи мигове   bouquet

# 4
  • Мнения: 3 388
точно от ткова имах нужда...благодаря, Сонитка Hug Heart Eyes  bouquet

винаги добре дошла  Hug
Аз нещо не мога да отворя очички днес, та търсих възможно най-голямата чаша  Wink

# 5
  • Мнения: 2 379
Здравейте Hug

Аз както винаги си падам малко поспалана и все закъснявам за някъде Embarassed нооооо днес за първи път това беше в моя полза! Ей сега ми се обадиха колегите, че няма смисъл да ходя в университета, понеже една наша преподавателка е болна и отсъства. Ще имаме лекции чак по-късно вечерта.
А аз още съм с мокра коса след банята и тъкмо се паникьосвах кога ще се оправям, кога ще излизам Confused

Kariluis, как е Алекс днес? Сигурно пак сте изкарали неспокойна нощ... Дано да бъде последната такава Hug

ИвалексGrinning Grinning Grinning   fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover newsm32 Heart Eyes

Калидка, да ти отговоря най-сетне по Коледните въпроси Simple Smile В София ще празнуваме Коледа. И Коледа, и Бъдни вечер. Симоне ще е за първи път в Бг на самата Бъдни вечер и ми е много любопитно как ще приеме типичните ни постни ястия Mr. Green В италианската тема почти през ден обсъждаме какво чудо е да храниш капризен италианец. Много са консервативни в това отношение ooooh!
Моите родители се радват за внучето, разбира се Grinning За тях е важно, че всичко се развива добре. Майка ми започна редовно да ми идва на гости и да ми готви манджички Blush

# 6
  • Мнения: 1 909
Да ви кажа и аз набързо здравейте, че не знам колко ще мога да се включвам тази седмица. Май ми се очертава да се разхождаме по доктори Sad Съжалявам, че ви занимавам с болести пак, ама на Сашо така и не му мина сухата кашлица от антибиотика и даже като че ли се влоши - най-странното е, че не се отхрачва въпреки всичките сиропи и други лекарства.  И противоалергичен сироп пробвах - никаква реакция. Sad
На всичкото отгоре вече и бейби взе да кашля, по друг начин, обаче също достатъчно впечатляващо. Ох, на никого не пожелавам такъв кашлящ нощен концерт.... Сонитка, още няколко такива като твоето кафе май ми трябват


Май съм пропуснала доста новини в края на миналата седмица
 - Пиколинка, честита ти синя лентичка!! Има ли си вече име бъдещия бебчо?

Приятна седмица, момичета!

# 7
  • Мнения: 1 110
Еи ма и мен в новата седмичнааа. Добро утро моми4ета Hug

Сонитка голяяяяямо мерси за кафенцето от мен, след поредната недоспала нощ.

Тази сутрин бяхме първи при нашата си докторка и се оказа, че Алекс е със жирусна инфекция на средното ухо и му изписаха антибиотик Амоксициклин (т.е пеницилин). Ако тъпа4ката от спе6ното си бе6е дала труда да го прегледа щчеше да му спести на малкия едно денонощие с 39-40 градуса, ама на.
Та сега подобрение 4акама след 2 дена. Ама темп не пада, но според нея това било добре, щото колкото по-висока била, толкова по-солно се борел организма newsm78

4умби бързо оздравяване ви пожелавам  bouquet

А с кафетата поставих рекорд този викенд - за 2 дена и половина съм изпила един буркан нес кафе сами4ка Twisted Evil

Пожелавам успешна и безпроблемна седми4ка на вси4киииии.  bouquet

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 11:53 от kariluis

# 8
  • Мнения: 3 521
Добро утро и от наше село Laughing.

Днес вечерта откриват Коледния баzар в нашия град, а навън е 15 градуса...Искренно моля zатъналите до уши в сняг мами да метнат някоя и друга лопата насам, че е срамота така Mr. Green.


Калида, обичаааам сняг и още как...В смисъл обичам да има, да се пърzалям с всичко иzвестно на науката и техниката, боя със снежни топки, да правим снежни човеци и пр., но хич не го обичах, когато ми се налагаше 5 години сутрин в 5.45 да вървя по Софийските поляни в някакви луди виелици с 11 умрели от глад улични кучета по петите, zа да стигна на време в университета Crossing Arms...та обичам го ама относително Laughing Rolling Eyes...При нас не се zадържа много снега(климата е все едно в Пловдив), но около града(на 30тина км.) има много хълмове, по които е бяло дълго време.
И Калидка, в предвид новата коледно_снежна мода в аватарите ти кога ще представиш мадамче Данка в снежна обстановка, аааа?

Меги Х, ееее ако сте само 5 няма проблеми ще ви съберем. Раzмножи си се спокойно и се мятай на автобуса с домочадието Party.

Звеzди, оzдравя ли?

Сонита, благодаря zа кафето. Аz днеска май ще го искам веноzно, че щерката снощи буйства на пораzия ooooh! Tired.

  bouquet

# 9
  • Мнения: 3 521
kariluis, chumbi, да се оправят много бърzо малките болници  bouquet.

Rumyana, как е вашият лимонояд? Laughing

От къде се присетихте zа тоя боров мед, бе булки? аz да се похваля, че таzи година си варих сама такъв и стана супер...имах 3 бурканчета, а сега хартиса половинка. Много се тачи в къщи с бухти или палачинки  chef.
Бтв. то верно не е никакъв мед, а чисто сладко.

Честито бебе на Бимба, да расте zдраво и послzушно  bouquet

# 10
  • Мнения: 2 195
чумби , дано се оправи малкия  Praynig и да се похвалиш с нещо хубаво!
Добро утро и на останалите от мен!
Има ли някоя мама от Чехи да пише тук?Защото си запазихме жаканция за Нова година в Прага , та може да си праснем някоя среща.
Нагласихте ли елхите?Ние нашата я украсявахме в събота,щото Сейнт Николас ще идва на 5-ти.

# 11
  • Мнения: 11 306
Един кафен поздрав и от мен!

Слънчева седмица на всички - у нас е мъгливо и гадно.
Малкия се вдигна на крака, но е още слаб и днес си се гушкаме пак у дома.
Чумби, много е неприятно това с кашлиците у нас е същото в момента.
Не правиш ли инхалации? Не ползваш ли от мазилата за гърдичките с мента, камфор и евкалипт?

# 12
  • Мнения: 7 914
Добро утро и от мен  bouquet

surfline, Тали Дан,

Благодаря , че питате за мен

Ами май не беше вирус , а настинка понеже вчера бях много по-добре...а днес нищо ми няма Party

sonita

 расте италианската агитка...чакаме с нетърпение и синьото известие от Влади  Hug Hug

 piccolina

късметлийка , отивай да пускаш лото Hug Hug Flowers Four Leaf Clover

chumbi,
ииии а докторите какво казват за тази кашлица? newsm78


kariluis
,
 направо са за  #2gunfire

surfline
,
 уф точно тази картинка с уличните кучета... дори и да е 30 градуса винаги ме е стряскала.. толкова ме беше( май още ме е  newsm78) страх от улични кучета ooooh!

Я дай рецептата за този боров еликсир Peace


mimkata,
ее какво правиш -  отдавна не беше ни навестявала Hug


Вечерница

за гушкането супер...само жалко, че по такъв повод Hug Hug хайде бързичко да се оправяте Hug Hug

# 13
  • Мнения: 3 388

sonita
[/color]
 расте италианската агитка...чакаме с нетърпение и синьото известие от Влади  Hug Hug


Дааа, растем, растем  Crazy
Чакаме сега и Влади с малкия юнак и стискаме палци и там да мине леко и безпроблемно  Peace

Май вече почти нямаме мама без бебче на живо или в коремче  Flutter

# 14
  • Мнения: 2 195
Вечерница , и вие ли сте болни  Sad Да оздравява разбойника по-бързо!
Звезди , тук съм , ама много ми забива форума и зорлем пиша.Иначе уча  Wink

Общи условия

Активация на акаунт