как заспиват децата ви и в колко си лягат вечер?

  • 2 181
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 966
Ани заспива след вечерните процедури завърващи с хранене.Оставяме я в стаята,гасим лампата и излизаме .Понякога плаче ама не дълго около 10 мин.
 А си ляга към 21.30-22.00

# 1
  • Мнения: 2 587
При нас е малко по-сложно.Държа я за ръчичка около 15-20минути докато заспи.Ляга си в 20.00ч.
Иначе на обяд заспива по вашият начин:оставям я в стаята и заспива сама без да плаче.

# 2
  • Мнения: 5 393
Иво заспива самичък-към 8 и 30 го слагам в леглото, гася лампата и излизам.Заспива така от 4 месечен-в началото беше рев страшен, сега вече се е научил и си заспива спокойно, понякога си пее самичък Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 5 255
Лора заспива сама по един и същи начин - следобед и вечер.
Слагам я в леглото и излизам от стаята.
А в колко си ляга ooooh! - ами различно, но винаги късно  Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 5 622
Моят син е на периоди. Сега ако кажа, че заспива в 24 часа, след месец може да не е вече така. Преди около 2 месеца заспиваше съвсем сам, след вечерното къпане, около 21-21.30.

С днешшна дата, заспива след 23.30-24 часа  Peace

# 5
  • Мнения: 382
Иван заспив към 8-8,30 най-късно.Така е от бебе,свикнал е и никаква сила не е в състояние да промени този навик Peace Заспива сам.Напоследък четем приказка преди сън.

# 6
  • София
  • Мнения: 4 865
габа ляга в 21:00. някой й прочита нещо и гаси лампата на излизане от стаята.
виктория ляга в 21:30 и може да чете до 22:00, когато гаси лампата.
в колко заспиват, те си знаят.

# 7
  • Мнения: 7 474
В 20.00 ч. я слагам в стаята и излизам  Grinning

# 8
  • Мнения: 509
Дъщеря ми заспива сама в нейната си стая без проблем,но това става много късно вечер към 24.00-24.30,понякога и по-късно.През деня не спи.

# 9
  • София
  • Мнения: 5 289
Ей го точно сега заспа,иначе и той е на периоди.До скоро едвам издържаше до 20-21часа,някой път и в 19ч му се приспиваше.Но сега ляга по късно,всъщност вечерният му сън много зависи от този през деня.Ако спи от 12 до 14-15ч,му се приспива по рано,ако заспи в 14-15ч ляга по късно.Иначе горе долу заспива сам,понякога полюшвам креватчето и така,но в никакъв случай не заспива ако ме няма в стаята. smile3524

# 10
  • Мнения: 134
Лягаме си към 22 часа. Засега все още лягам при тях, пея им песничка и излизам от стаята, когато заспят. Не съм привърженичка на оставянето на децата да плачат с цел самостоятелност или и аз не знам си там какво. Губя точно 15-20 минути докато заспят - по-добре ми е и аз да си полежа, отколкото да се крия някъде, за да не чувам как реват  Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 22 521
Когато му се доспи.Зависи дали е спал на обяд или дали е бил на градина.Ето,днес спа до късно след обяд и до 24ч не беше заспал още. Crazy

# 12
  • Мнения: 6 390
Ляга си между 20,30-21ч., оставям я в леглото - в последно време с играчка - и това е, рядко има протести  Wink

# 13
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 458
През деня не спи диването му с диване,но вечер между 20.30 и 21.00 след като я накърмя я мятам в кревата и с добавката АМ и така спи до другата сутрин до към 09.00 Peace.Нея оставям да реве по никакъв повод.

# 14
  • Мнения: 410
Като беше по-малък заспиваше сам, но вече не. освен когато е с бавачката - през седмицата след обед. Заспива за 10 минути сам. Но аз ли съм в къщи ( вечер и Събота и Неделя), без мен или баща си не ляга . Може да е приготвен за сън, но не ляга. Така че, или лягам директно с него, или го изчаквам да заспи и отивам в др. стая. Все пак друго време да се видим с таткото през седмицата нямаме.
След обед спи 1,5 - 2 часа, след 14.00 ч. Но Събота и Неделя разваляме малко програмата и ляга по-късно.
Вечер гледам м/у 22 и 22.30 да е в леглото.

Общи условия

Активация на акаунт