Някакви сведения за поликлиниката на д-р Щерев??

  • 5 102
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 460
решила съм да направя посещение в поликлиникта на д-р Щерев,защото от 3г.искаме да имаме дете ,но нещо не се получава!Някой може ли да ми даде сведения???? Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 12 554
Това, за което аз се сещам на първо четене е клиниката, която се намира на ул.Искър в София. Номерът обаче не го знам. За да се ориентирате по-лесно обаче - съвсем близко е до ъгъла с ул. "Будапеща" и се намира срещу 3-та поликлиника.
Ако не съм права, нека мами, които са ходили да ме поправят. Успех с бебеправенето!

# 2
  • Мнения: 2 259
Въпросът ти ще бъде по подходящ за проблемно забременяване,а и от там ще получиш повече отговори.Успех от мен.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 360
тя не е поликлиника, а клиника. не се намира на ул. Искър, а съвсем в друг район.
уеб сайтът им е www.ivf-bg.com

влез във форумита на сайта Зачатие - www.zachatie.org/forum

потърси форума за Асистирани репродуктивни технологии или Мнения за клиники. има доста отзиви за тази клиника.
аз лично бойкотирам Щерев поради наглото му отношение към семействата с репродуктивни проблеми.

бих ти препоръчала две други клиники - www.ivf.bg или www.invitro-bg.com

# 4
Клиниката на д-р Щерев се намира точно до І АГ. Години наред сме били там "редовни клиенти". Доволна съм от отношението на целия персонал, особено от д-р Савова, даже имах една бременност в резултат от инсеминация там, макар и не с успешен край. Но е изключително скъпо, освен това не съм убедена, че са най-добрите специалисти. След като сме дали хиляди левове там и години наред се тормозихме, накрая сменихме клиниката. След 3 месеца опити вече съм бременна, дали сме много по-малко средства. Избрахме клиниката на братя Тодорови - намира се на 5-те кьошета. По-важното е, че лекарят откри проблем, за който при Щерев дори не бяха подозирали, проведе съвсем различен курс и в края на краищата има решение на проблема Simple Smile
Пожелавам ти и на теб същия успех и горещо ти препоръчвам точно тази клиника.
Сайтът не клиниката е www.ivf-todorovi.com

# 5
faith76  е минала по същия път, по който и аз, ето защо подкрепям мнението й. Загубих години и двуцифрена сума в хиляди лева, бях натъпкана с безброй лекарства и накрая не издържах. Смених лекарките Савова и Тимева и отидох при друг лекар, на който Джам е дала координатите по-горе и след 3 месеца бях бременна. До такава степен бях травмирана, обезверена и отчаяна, че не вярвах да съм бременна и продължих да тичам по задачите докато не стигнах до лекарствата за задържане - имаше опасност да загубя бебето... Щерев може и да е бил величие някога, но сега е доста комерсиален и се интересува само как да получи пари от пациентките си - сори, но това е истината. Ориентирай се към Стаменов или Владимиров - те са истинските специалисти в тази област. Успех и късмет!

# 6
  • Мнения: 236
Привет момичета. Аз също ходя от няколко месеца при д-р Савова от клиниката на Щерев. Наистина много мила жена, но някак си не гледа сериозно на проблема ми. От година и половина правим опити за бебе и досега без резултат, а тя все ми повтаря че не се притеснявала за мен..  щяло да стане. За 4 месеца ми предписа сигурно 4 вида лекарства и почнах да се чудя дали да не пробвам при друг специалист. Така се озовах в тази тема  Simple Smile Прочетох препоръките ви за определени доктори, но молбата ми е да дадете по-конкретно - телефон, адрес, от коя клиника са и прочие. Ще съм много благодарна да обменя опит с вас в това отношение.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 360
в първия си постинг по тази тема съм дала адресите на сайтовете на тези клиники - просто цъкни върху тях.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 381
Аз не съм опитвала да забременея и не съм се изръсила с маса пари във въпросната клиника на Щерев, но ходих веднъж и няма да повторя. При преглед д-р Ганева ми откри ендометриозна киста на левия и фоликулярна киста на десния яйчник. При преглед при друг лекар, след 2 седмици, фоликулярната я нямаше. В седмицата след прегледа, когато ми стана готова микробиологията д-р Ганева не била на работа и д-р Тимева ми диктуваше лекарства по телефона, без да ми каже, че имам 3 А на цитонамазка. Отидох да си взема изследванията и да ми обяснят какви са и за лекарствата. Попаднах при д-р Савова, която ми изписа лекарство за нормализиране на влагалищната флора, което се продавало само в тяхната аптека  Shocked Още тогава разбрах, че ме работят, но си го купих и го пих. Ефект - 0. Тя също нищо не каза за резултатите от цитонамазката. Добре, че си взех изследванията и ходих при други лекари, както и че на своя глава реших да не пия противозачатъчните, които ми изписа първата лекарка за фоликулярната киста, защото щях да си се тъпча излишно с тях. На никого не препоръчвам клиниката на Щерев.  Naughty От много жени, опитващи се да забременеят с години, знам, че основно се спират на д-р Стаменов или д-р Владимиров.

# 9
  • Мнения: 236
Може ли някой да ми каже, въпросните д-ри Стаменов и Владимиров дали работят със Здравната Каса? Досега в клиниката на Щерев съм ползвала направление, единствено за спермограмата и хормоните се плаща. Все пак това са скъпи изследвания и ако може, защо да не ползваме намаление....?  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт