Кога някой ще кръсти детето си на чичко Гугъл?

  • 1 474
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 013
Да, това ми е въпросът! Би ли кръстил някой детето си Гугъл? И дали някой вече не го е направил? Я да си признава бързо да го поздравя! От всички кръщавания на популярни герои това ми се струва най-достойно!

# 1
  • Мнения: 2 657
На галено ще му казват Гуги Mr. Green

# 2
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз определено не бих Naughty

# 3
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
А ако е момиче- Гугълка, на галено Гугу. Joy

# 4
  • Мнения: 2 657
Аз определено не бих Naughty

За тебе знаеме Whistling hahaha

# 5
  • Мнения: 3 740
Василиске, ако са близнаци, ще ги докараш Гъргал и Гугол, дет' се вика, традиции и съвременност.

# 6
  • Мнения: 2 550
Е, аз отдавна в една тема за "име за момченце с Г" предложих наследника на девойката да се казва Гугъл, но предложението не беше прието  Crossing Arms

# 7
  • Мнения: 5 468
А що все пред Гугъл-а, слагате "чичко"?

# 8
  • Мнения: 2 657
Василиске, ако са близнаци, ще ги докараш Гъргал и Гугол, дет' се вика, традиции и съвременност.


 hahahaJoy hahaha

Е, аз отдавна в една тема за "име за момченце с Г" предложих наследника на девойката да се казва Гугъл, но предложението не беше прието  Crossing Arms

 smile3532

# 9
  • Варна
  • Мнения: 10 781
А що все пред Гугъл-а, слагате "чичко"?

Хубав въпрос!

Батко да е - не звучи солидно, за дядо е още рано - откога съществува Интернет като световна мрежа?  newsm78

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 3 733
Грознее ми като лично име, иначе гугълко си знае работата Grinning

# 11
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Чичо може би навява асоциации като "чичо доктор" Joy
Въпреки че ми е приятел чичо ви Гугъл, не бих си кръстила детето на него Naughty

# 12
  • Мнения: 1 629
Имаше преди време такава статия, май в НетИнфо. Има кръстено, споко.
Ето

# 13
  • Мнения: 25 447
Иииии, как съм закъсняла самооооо! ooooh! Хем съм дърта за друго дете, хем и са ме изпреварили.  Crossing Arms
А толкова да се имаме с Гугълчо - всяка сутрин си пием кафето се него.  Hug
Обачеееее... нали някой ден ще имам внуци?  Wink Ей ся отивам да подхващам сина, докато се ожени, вече ще е узрял за идеята!  smile3508
Пък снахата да си гледа работата!  Whistling Само като и покажа записките си от свекървенските теми и ще и се смръзне кръвчицата от ужас!  newsm48

# 14
  • Мнения: 899
За дете не бих се навила, ама един приятел си е кръстил котката Гугъл  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт