Аре аз пак с мойте кремове...

  • 885
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 18 542
Така...най-после успях да заделя някой лев и трябва спешно да си купя дневен крем.
Изисквания:
- матиращ (за смесена кожа)
- с УВ филтър
- до 30-тина лева
- предпочитани марки РОК, Ла Рош Позе, Юсерин, Виши
  bouquet

п.с. нямам никакво време за обикаляне и търсене в магазинната(аптечната) мрежа, така че ако дадете и инфо от къде да купя, ще съм много благодарна!

 Hug

# 1
  • Мнения: 2 936
ЛА РОШ ПОЗЕ  Peace според мен е най-добре от тези които си посочила..на една моя позната с проблемна кожа (по-точно обриви от повечето кремове),дерматоложката и изписваше само продукти на Позе и тя е доволна

имах един крем на Рок,не беше лош,но и нищо особенно  Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 35 929
Авен/Avene/ имат също матиращ и е хубав / а е и висок клас/
По-добро е от  Юсерин, Виши.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 575
Авен/Avene/ имат също матиращ и е хубав / а е и висок клас/
По-добро е от  Юсерин, Виши.
Да, но до нас в аптеката го гледах 47,90 лв. #Crazy. А във Франция са на половината от тукашните цени /като всичко, де/ Tired

# 4
  • Мнения: X
Eто тази http://www.beauty-experts.com/htm/produit/produit.asp?id_produit=1956 емулсия е страхотна.Тя е нов продукт.Точно за твоята кожа е.Аз повече харесвам Ла рош отколкото Авене.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 481
Avene Cleanance отговаря на критериите.

# 6
  • Мнения: 18 542
Авен/Avene/ имат също матиращ и е хубав / а е и висок клас/
По-добро е от  Юсерин, Виши.
Моля ви, давайте конкретни имена, че кремовете са толкова много, че се загубих.

# 7
  • Мнения: 177
АЗ пък съм доволна от матиращия крем на ВиШи. другите не съм ги пробвала, За да мога да дам мнение, но За мен ВиШи е най_доброто. аз съм със смесен тип кожа и съм Забелязала, че ако не си сложа крем сутринта, кожата ми Започва да се омаЗнява. Мисля, че струва около 26 лева. на мен лично ми стига За 4 месеца, може би и повече. Мисля, че точното му име е Vichy Thermal S Matt

# 8
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно, аз не знам дали има обикновен дневен крем с толкова висок фактор. За фактор 30 ще трябва да търсиш от слънчевите серии на дадената марка...  Confused

# 9
  • Мнения: 595
Да ти кажа честно, аз не знам дали има обикновен дневен крем с толкова висок фактор. За фактор 30

30лв Блонди ,не 30 фактор.

И аз препоръчвам Позе.

# 10
  • Мнения: 18 542
Да ти кажа честно, аз не знам дали има обикновен дневен крем с толкова висок фактор. За фактор 30 ще трябва да търсиш от слънчевите серии на дадената марка...  Confused
Не 30-ти фактор мари! Най-много 15  Wink

А тоя Effaclar Hydratant  продават ли го навсякъде?

# 11
  • Мнения: 286
ВИШИ термал ЕС за 4 месеца Shocked ...ако го използвааш по оказанията стига то4но за един месец! Naughty

# 12
  • Мнения: 27 524
А, аз съм събрала две изисквания в едно  Laughing

# 13
  • Мнения: 2 936
ВИШИ термал ЕС за 4 месеца Shocked ...ако го използвааш по оказанията стига то4но за един месец! Naughty

точно така!незнам как трябва да се използва за да ти стигне за 3м. Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 177
ами наистина ми стига. вярно, че го ползвам само сутрин, но наистина ми стига За толкова време. иначе мажа цялото лице и Шията. може наистина да слагам по малко. но не обичам да слагам много, Защото тогава имам едно неприятно усещане, че имам много неща върху кожата.

Общи условия

Активация на акаунт