Има ли мами от Търговище?

  • 516
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 39
Здравейте!Аз съм от Търговище,но живея в Шумен!
Бременна съм в седмия месец и най вероятно ще раждам в Търговище,тъй като мъжът ми заминава за чужбина.
И за мен ще бъде по добре първите месеци да има кой да ми помага.В Шумен трябва да съм самичка!!!
Та ще бъда много благодарна ако някой може да ми каже какви са условията в болницата в Търговище?!
Какво ще ми е нужно и какви са процедурите!

# 1
  • Мнения: 644
А аз скоро,т.е по време на задаващите се почивни дни най вероятно ще идваме в Търговище и исках да попитам какво може да се посети в Търговище за разнообразие? Дори музеи какви има? Къде се намират? Какво изобщо за развлечение има? Има ли панаир там и кога е той?

Жалко, че няма тема за Търговищките мами!

# 2
  • Мнения: 644
Здравейте! В събота пътуваме към Търговище. На 31 или 1.05.07 пътуваме от Търговище за Разград и обратно после към Бургас. Та въпросите ми са за пътя- имало два варианта на пътуване с кола на отиване: единия през Котел и бил по дълъг от другия с около 20 км а другия кой е? Ако някой ми разясни в подробности, много ще съм благодарна! И тъй като ще идваме с малкия къде може да отидем с него за разнообразие и за двата града питам?
Предварително ви благодаря за отговорите! Дори и да ми дадете линкове към сайтове на градовете!
 
 
 
 

Общи условия

Активация на акаунт