Спешно трябва да се сдобия с тен..

  • 796
  • 5
  •   1
Отговори
Със солариум няма да стане,тъй като трябва да ходя повече време,а и самата ми кожа е много светла.Препоръчайте ми някакъв гел с брозниращ ефект или автобронзант само че на някоя по-хубава и луксозна марка.Трябва ми за снимки,така,че не държа особено на дълготрайния ефект.Другото което си мислех е за този Hollywood тен,дали ще се получи добре с него?

# 1
  • Мнения: 5 647
Бронзиращият гел трябва да се нанесе върху добре почистена и ексфолирана кожа, при това доста равномерно, защото иначе има опсаност да станеш на петна. За Холивудсия тен- не съм пробвала, но нищо не ти пречи да опиташ.

# 2
  • Мнения: 2 229
Единственият който съм ползвала беше на AVON и беше хубав, не станах на петна...

# 3
  • Мнения: 2 663
Izvinete me za latinicata!
Ne te savetvam da hodi6 na Hollywood ten ako smimkite shte sa v blazak plan.Hodila sam 2 pati-parvia pat tochno kato beshe minalo predstavianeto na kabinata i biah mnogo dovolna,vtoria pat hodih septemvri i ostanah ADSKI razocharovana,cialata na petna,vse edno ne sam se kapala pone 3 meseca.Az sashto sam mnogo biala i ne te savetvam da probvash

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Аз ползвам този на Виши
VISHY LAIT AUTOBRONZANT CORPS
Не ставам на петна,но преди това много хубаво се ексфолиирам и карам някой да ме намаже по гърба и задната част на бедрата.Става много естествен тен,но като се поизмие малко е кофти.АЗ лично не го поддържам,че тогава ставам на петна,а чакам да се отмие напълно и тогава се мажа пак.Това е от мен  bouquet

# 5
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Можеш да ползваш и това:
 

Общи условия

Активация на акаунт