Кърмене в тандем с чуждо бебе

  • 796
  • 9
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 4 128
Вчера си направихме експеримент с Духи Пухи и нашите не толкова малки кърмачета и им дадох да сучат двамата едновременно, че течах и да не се хаби материала  Mr. Green
Прилагам снимков материал да видите как се държат за ръце гаджетата и колко е учуден Тони, че хем пускам манджа, хем не съм майка му  hahaha

http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=1595630

п.с. Шапка свалям на мамите с близнаци как се оправят   bouquet Не е толкова лесно да се удържат два бебока, особено, ако единият е толкова шавлив като Антончо  Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 559
Страхотна снимка! Grinning Много са сладки бебоците!  Heart Eyes

# 2
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Супер сте  Hug

# 3
  • София
  • Мнения: 12 202
  Да точна така процедирам и аз  Simple Smile Само че слава богу моите още не са особено шавливи когато хапват и са наистина обаче гладни  Simple Smile Незнам като станат по-големки как ще е  Simple Smile

# 4
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Супер сте Heart Eyes Като близначета изглеждат - никой не би познал, че не са Grinning
Имам аз едни страхотни компроматни снимки на Мери, кърмеща две големи девойки - Ива и щерката на Мъни, ама нямам кабел да ги сваля от тел на компютъра Laughing

# 5
  • Мнения: 731
Чудесна снимка! Наистина героини са майките на близначета!   bouquet

# 6
  • Мнения: 8 242
Aila, то мойто за 2 направо  Crazy  Ако знаеш ква е борба като яде  Twisted Evil  Добре че Калинка кротичка  Mr. Green

# 7
  • Мнения: 678
Браво страхотна снимка  Peace

# 8
  • Мнения: 4 242
Много сте сладки, браво!  Heart Eyes

Хриси чакам си аз снимките с нетърпение  bouquet, много мил и весел спомен!

# 9
  • Мнения: 3 760
Страхотни сте  Joy Joy Joy Мноооооого сладка снимка!
И аз чакам снимките с нетърпение!

Общи условия

Активация на акаунт