Уф, започна се с пиратките...

  • 614
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 431
Бяхме в парка и стана ясно, че ежегодното военно положение е започнало отново.

Гърмежи, гърмежи, деца пищят, кучета лаят, а още е само ноември, миналата година пиратките се проточиха до средата на януари, включително и на Бъдни вечер, а ми се струва, че естеството на този празник не е в гърмежите.

Чудя се и в чужбина ли е така, и там ли следновогодишно е пълно със случаи на хора, останали без пръсти заради некачествени китайски фойерверки, и там ли се гърми по Коледа, все едно е футболен мач, и там ли деца ти мятат пиратки в краката... Rolling Eyes

Вие как понасяте празничните гърмежи? Вече започва да ми се струва, че само аз съм някакъв мизантроп и се дразня на хорското веселие. newsm78

# 1
  • Мнения: 7 474
 ooooh!  Да, за жалост се почна ooooh!. Вчера в 23 ч. метнаха няколко яки бомби при нас, чак детето се стресна  ooooh!  Другото любимо време за пиратки им е от 14-16 ч. #2gunfire
А най-лошото е ,че изобщо не гледат къде хвърлят. На нас ни метнаха две до бебешката количка преди 4 г.  #Cussing out

# 2
  • Мнения: 323
Просто ги ненавиждам!
Толкова се стряскам от тях,а и не разбирам какво удоволствие им прави на тия дето гърмят smile3512.Само като си помисля,4е мъжът ми за Нова година си накупува цял арсенал от тях,ми идва него да го #2gunfire

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Вие как понасяте празничните гърмежи? Вече започва да ми се струва, че само аз съм някакъв мизантроп и се дразня на хорското веселие. newsm78
Къде е мъж ми да ти отговори Crazy Манияк на тема бомбички и бомби ooooh! От средата на годината е започнал да си отделя пари за пиратки и разни кутии! ooooh!

# 4
  • Мнения: 6 167
Ами не, не се е почнало.
На Нова Година на площада има разни дечурлига, които пукат от тези, които се удрят в земята ( не знам как се казват).

Като би Италия на световното се чуха няколко гърмежа ( говоря за моя град и квартал), но нямаше прекалени изцепки. После в новините се чу за разни отнесени пръсти и тн , но на юг, към Неапол. Там хората са по... емоционални , да кажем.  Принципно при нас тия просташки страсти се задоволяват, като общината огранизира вечери с фойерверки и е много красиво.

Сигурно в големите градове в Италия ( Рим, Милано), където се събрани хора от кол и въже има повече такива проблеми. Не знам.

Лизабет къде е това място, кой град!?

# 5
  • Мнения: 431

Лизабет къде е това място, кой град!?

София. Между другото от тази година започнаха гърмежите и за всеки по-голям мач от типа на Левски-ЦСКА, по гърмежите се ориентираш кога има гол. Tired

# 6
  • Мнения: 6 167

Лизабет къде е това място, кой град!?

София. Между другото от тази година започнаха гърмежите и за всеки по-голям мач от типа на Левски-ЦСКА, по гърмежите се ориентираш кога има гол. Tired

Аха, предполагам, че говориш за някакви квартали. Защото в центъра няма такива неща. Или ако живееш около стадиона.. класика просто. Ми, какво да ти кажа, не си мизантроп, просто е доста изпуснатпо положението навсякъде.
През последните години в София, вместо на Нова Година да излезем на балкона, да гледаме фойерверки , се скриваме да не ни улучи някой заблуден пиянски куршум. Отвратителна ситуация.

# 7
  • Мнения: 5 622
И на мен не са ми приятни подобни гърмежи  Naughty

# 8
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И аз много се ядосвам на тези гръмове, чак беснея, но вътрешно, няма на кой да се оплача.
У дома съм забранила всякакви подобни глупости. Празниците ни минават и без тях. Мъжът ми е съгласен с мен и макар да му се иска да си гръмне и той(особено, ако е вкарал), съобразява се.
На магазина ни също не продаваме, макар че печалбата ни би нараснала много, но мислим малко и за децата, те пък ходят от други места да си ги купуват, но така е. Мисля, че в случая най-виновни са търговците.

# 9
  • София
  • Мнения: 122
Гнус и безподобие...това са за мен пиратките и съответните им производни Sick!

# 10
  • Мнения: 864
Ужас е,миналата година коледният ни подарък беше именно от пиратка-счупен предният прозорец на колата!

# 11
  • Мнения: 5 877
Най-ужасната ми Нова година беше, когато бях бременна в деветия месец, лежах от три седмици заради прееклампсия и ме бяха пуснали за един ден, колкото да прекарам празника със семейството. Лошо ми е, всеки момент чакам да родя (то и родих два дена по-късно), а отвън - Косово. Умирах от ужас как ще ми тръгнат контракциите, ще трябва да замина за болницата и ще ме улучи някоя пиратка по тиквата. Мразя пиратките.

...аз като ви казвам, че можем да заселим с форума един град и да си живеем там мииирно и тихо (всички подобни "войни" да се водят от РС-тата, а в единайсет и трийсет кандидат-пироманите да спамят с файл "piratka.mpg"  hahaha

# 12
  • София
  • Мнения: 6 743
...аз като ви казвам, че можем да заселим с форума един град и да си живеем там мииирно и тихо (всички подобни "войни" да се водят от РС-тата, а в единайсет и трийсет кандидат-пироманите да спамят с файл "piratka.mpg"  hahaha

 Joy Joy hahaha Joy Много ми хареса идеята ти  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт