Въпрос към запознатитте с цените на земя, райони и т.н.

  • 462
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 520
 Обръщам се към мамите, които са близо до недвижимите имоти и земите. Имам такова запитване. Естествено ориентировъчно.

Колко би била реалната цена на терен от около 300 кв.м. , които се намира в район до Ботевградско шосе, май се води Левски. Не на първа линия до самия булевард, но иначе не е забутано. Малко след моста на Подуене.
С колко се покачва цената ако се предлага с виза за строеж.

Не се сещам откъде бих могла да проверя подобни цени. Ако ме насочите също ще съм благодарна.

Благодаря предварително. Simple Smile

# 1
  • Мнения: 27 524
Има един дебел седмичен вестник, мисля, че един лев струва, обаче забравих как се казваше, там се купуват и продават имоти из цяла България, ще видиш колко вървят. Попитай при вестниците, ще ти кажат, той е само един такъв.  Peace

# 2
  • Мнения: 2 258
Въпросният вестник се казва "Софийски имоти".Също така можеш да провериш на www.imot.bg
Успех! Hug

# 3
  • Мнения: 1 520
Аз из интернет гледах, но пусто в тоя район нищо не се предлагаше.

Благодаря ви все пак че се включихте. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 154
Цената на мястото,зависи от това какво може да се построи на него.Ако е на 2 калкана ,тогава РЗП на сградата ще е голяма и цената му ще скочи.Като цяло трябва да ми дадеш по-точен ориентир,къде е ,ако наистина има лице на булеварда значи не става за жилищно строителство.Иначе за района дават визи за 4+А, а визата и разрешителното можете да извадите вие,така има шанс за по-голяма цена.От това което си дала като информация,цената му е от 30000-100000Е

# 5
  • Мнения: 1 520
Благодаря.

За два калкана няма шанс. Лице към булеварда няма. То пряката самата е по-навътре. Гледах сега из нета пак. Май се води в район Подуене.
Но там още всичко почти е къщи, много неразработено място.

Чудя се да чакаме да се облагороди мястото ли, или сега да действаме. Знам ли. Улицата е "Антон Безеншек".

Общи условия

Активация на акаунт