Бихте ли казали...

  • 6 915
  • 82
  •   1
Отговори
  • Мнения: 155
Така и така сме започнали едни теми за изневери  Mr. Green, та не мога да се въздържа и да не попитам : бихте ли казали на приятелката/приятеля си, че половинката й/му изневерява? Аз колкото и да мисля не мога да намеря компромисен вариант и по-скоро не бих, просто защото въпросът е прекалено личен и деликатен...

# 1
  • Мнения: 10 758
Да не съм луда, че да кажа.
Ако някой дойде, и ми каже, че мъжът ми изневерява, няма да повярвам, докато не го видя с очите си.

# 2
  • Мнения: 220
Туй е ди,три,тетра, и не знам си ква лема.
Зависи колко си вътре в семейния ИМ живот,зависи колко държиш на приятеля си - щото ако мацката е кръшнала за едната емоция може да му свършиш ковти услуга на тоя пич.

За себе си лично бих казал че:

Ако съм близък на семейството ще поговоря с момата и ще държа да ми обясни защо го е направила/прави и според аргументите И ще преценя как да постъпя,ще я информирам за плановете си и ако и тогава с реакцията си ( вие с мръсното подсъзнание да мълчите ей  Sunglasses),не ме накара да променя решението си ,доколкото може деликатно ще посъветвам приятелчето си да обърне внимание на брака и семейството си.

А ако съм просто познат ще се направя на приятно разсеян,то щом се е стигнало до там живота ИМ е достатъчно объркан та и аз да го оплитам още повече

# 3
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Не,няма да знам как да и го кажа,така,че ще замълча!

# 4
  • София
  • Мнения: 5 604
Не бих казала!

# 5
  • Мнения: 7 186
Не, въпросът е твърде личен и не бих се набутала между шамарите.

# 6
  • Мнения: 155
Туй е ди,три,тетра, и не знам си ква лема.
Зависи колко си вътре в семейния ИМ живот,зависи колко държиш на приятеля си - щото ако мацката е кръшнала за едната емоция може да му свършиш ковти услуга на тоя пич.

За себе си лично бих казал че:

Ако съм близък на семейството ще поговоря с момата и ще държа да ми обясни защо го е направила/прави и според аргументите И ще преценя как да постъпя,ще я информирам за плановете си и ако и тогава с реакцията си ( вие с мръсното подсъзнание да мълчите ей  Sunglasses),не ме накара да променя решението си ,доколкото може деликатно ще посъветвам приятелчето си да обърне внимание на брака и семейството си.

А ако съм просто познат ще се направя на приятно разсеян,то щом се е стигнало до там живота ИМ е достатъчно объркан та и аз да го оплитам още повече

Ти ще проведеш цяло разследване  Grinning! Фактологията изяснена, а последващите вътребрачни взаимоотношения, които са се размътили по повод на теб???  #Crazy  newsm78

# 7
Ако кажете после ще сте виновни. Най-добре да ги изнудвате!!! newsm48

# 8
  • Мнения: 97
Не! Съгласен съм с хората пиасали по- горе!

# 9
  • Мнения: 220
Ти ще проведеш цяло разследване  Grinning! Фактологията изяснена, а последващите вътребрачни взаимоотношения, които са се размътили по повод на теб???  #Crazy  newsm78

Щом се е стигнало до тук,и с мене  и  без мене тия вътрешнобрачните(ебати колко ми е трудна тая дума да я напиша   Wine Glass ) ще си ги има .....и рано или късно ще се стигне до ...........ще се размърдат нещата - а кво ще излезе мога само да гадая  Sunglasses

Последна редакция: сб, 25 ное 2006, 01:24 от KOTAN

# 10
  • Popovo
  • Мнения: 571
Не, не бих казала.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 098
Много си зависи от ситуацията,и от това колко ти е близък човека насреща.По-скоро бих си замълчала ,за да няма в последствие сърдити и обвиняващи мен че съм развалила хубавата приказка.Но имах един случай:приятелката ми беше много Влюбена в един мъж,който аз и до ден днешен не харесвам,никога не успя да ми вдъхне доверие,или да ме убеди в това че може да бъде полезен на някой.Та въпросният имаше отношения с приятелката ми вече,но това не му попречи да започне да се увърта около мен,и да ми сваля звездите....,не можах да си замълча и казах на приятелката си естествено.Исках да я предпазя по някакъв начин.Резултата е едно чудесно детенце,и един ужасен съвместен живот, последван от развод.

# 12
  • Мнения: 2 891
Нищо не казвам на приятеля, но ще кажа на изневеряващия какво съм видяла. Да знае, че е нужно да се крие повече, за да не изпада в тъпи ситуации, защото не би ми се искало приятелят ми да бъде наранен.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не!!!!!!!!

# 14
  • Мнения: 7 474
Ако кажете после ще сте виновни. Най-добре да ги изнудвате!!! newsm48

 Mr. Green  Досега щях да съм забогатяла  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт