Бременост и антицелулитен крем?

  • 1 592
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Момичета, може да ви прозвучи тъпо, но все пак да питам. Мога ли докато съм бременна да се мажа с антицулулитен крем? Гледам пуснали са на "Златно чудо" и нещо много му имам мерак, ама де да знам - нали съм трудна. newsm78

# 1
  • Мнения: 3 089
аз не бих.
антицелулитното свива.
а на теб ти трябва нещо мазно, което да 'отпуска' кожата.

# 2
  • Мнения: 2 849
Не ,не е добре да се мажеш .Изчакай да родиш ,да се откърмите и тогава се мажи . Peace

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Не Peace!Поне така ми каза лекаря на мен,но след като ми бяха продали такъв вместо против стрии.Мазах се нищо не стана,но знам,че една от съставките може да предизвика контракции.

# 4
  • Мнения: 2 897
Не  Naughty
През този период е препоръчително да се мажеш с продукти,които спомагат за еластичността на кожата при нейното разтягане,така да се каже,а не да я свиват Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 043
Не. На моя специално пише да не се ползва от бременни и кърмачки.

# 6
  • Мнения: 288
COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)

# 7
  • Мнения: 689
По едно кафе на ден не е опасно. Важното е да не се прекалява.
Но за антицелулитен крем знам, че не е препоръчително изобщо.
  Peace

# 8
  • Мнения: 2 897
COFEINA E MNOGO VREDEN PREZ BREMENOST. MNENIE NA MOIA LEKAR, NE MOE.

Еми аз си пия по едно кафе дневно - опасно ли е? (кафето го правя шварц)

Не е опасно Naughty
Даже в последните месеци моят гинеколог ми разреши да пия по едно кафе на ден,защото много ми падаше кръвното

# 9
  • Мнения: 171
Ако е качествен крема трябва да пише в листовката. Доколкото знам са вредни, защото повечето съдържат кофеин, ел-карнитин и др.подобни.
Виж за тези, които са изцяло с масла /като на "икаров"/ не съм информирана, може пък да са по- подходящи  Rolling Eyes

# 10
  • Мнения: 1 232
е чак пък много опасен кофеина,не е по едно кафе няма страшно.

# 11
  • Мнения: 384
Аз лично ползвах,въпреки,че бях чела доста мнения като горепосочените. Слава Богу,не съм имала проблеми. Кафе също пиех,предимно без кофеин.

# 12
  • Мнения: 98
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.

# 13
  • Мнения: 2 197
Много ви благодаря за отговорите, момичета! Май няма да го вземам, а после ще видим какво ще правя. По- важно е бебето, а моето дупе ще го оправя по някакъв начин след като родя.
Аз бих те посъветвала да се мажеш редовно със специален крем срещу стрии (за мен най-добър е на Мустела). Аз го използвах два пъти на ден след банята и се масажирах по 10-15 минути. Самия масаж действа супер благотворно срещу целулитните натрупвания и едно, че няма да имаш проблеми със стриите, но и самата ти ще се чувстваш много добре след него, особено в по-късните месеци, когато може да започнат да ти се подуват глезените. Леко бременеене!

# 14
  • Мнения: 1 448
Мажех се и с антицелулитен и с крем против стрии  Rolling Eyes А лекарят ми препоръча в началото да пия по едно кафе, за да не ми пада кръвното  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт