ЗАЯВЕТЕ ПРИСЪСТВИЕТО СИ НА КОЛЕДНИЯ ФОРУМСКИ МАСКЕН БАЛ

  • 15 145
  • 412
  •   1
Отговори

Анкета

Да се преброим!

Опции:

  • Мнения: 3 861
МАСКЕН БАЛ
29.12
Славяни
заявете присъствието си в анкетата за да се преброим за резервацията


И така...през декември, по изключение форумската среща няма да се проведе третата събота от месеца както го бяхме гласували преди време, а на 29.12, петък заради коледните празници, КОЛЕДЕН БАЗАР, където много от нас ще вземат участие, всеки по своему и НЕ на последно място заради Блонди Hug заради чието присъствие много форумци гласуваха именно тази дата. Блонди, народа те обича, повече от ясно е Party

Синеочка ще запази традиционно "Славяни" за датата, но е хубаво в тази тема да се преброим за да е ясно колко ще сме ориентировъчно и да не я поставяме в неловка ситуация, резервирала, а не дошли Crossing Arms

Предлагам да има тема купона, може да е маскен бал или нещо друго, което вие предложите.
Идеите споделяте тук за да решим и да разнообразим и да ни е весело Crazy

Сигурно има още, но в момента не се сещам Blush


Ето линк към темата, където гласувахме датата Grinning

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=143481.new#new

Моля ви, когато гласувате, понаписвайте нещо в темата за да я побутнете за да не ходя като пъдар аз да я побутвам Praynig


Ще допълвам....

Караокето е хубаво по рано да го организираме като резервация или Жирафче пак да ни запази места, но за това пак ни е нужна бройка минимум

Последна редакция: сб, 02 дек 2006, 22:02 от Хера

# 1
  • Мнения: 4 473
Гласувах!

# 2
  • Мнения: 27 524
А, Лилинка, няма ли да има опция с мъж или без мъж ще сме? Понеже това са две, а не една бройки или с мъже не може?

# 3
  • София
  • Мнения: 4 423
Идваме всички!

# 4
  • Мнения: 7 474
Два банкета ми се очертават на тая дата  Laughing ще видим на кой ще отида  Thinking, може и на двата  Crazy

Ще има ли маски? Костюми ?  Tada  bigdance2  Продължение?

# 5
  • Мнения: 27 524
Ако ще има маскен бал, ето ме мен като дядо Коледа

А ето и Снежанка  Laughing    (не гарантирам обаче идването на мъж ми в този вид  Joy)

# 6
  • Мнения: 7 474
 hahaha ИСКАМЕ СНЕЖАНКА, ИСКАМЕ СНЕЖАНКА !! hahaha

 newsm44 newsm44

# 7
  • Мнения: 27 524
hahaha ИСКАМЕ СНЕЖАНКА, ИСКАМЕ СНЕЖАНКА !! hahaha

Знаех си аз, палавници такива  Laughing

# 8
  • Мнения: 3 861
Блонди, добавих твоята опция

Снежанката, трябва да я гарантираш...иначе ще настанат форумски безредици, ще организираме протест Laughing

# 9
  • Мнения: 10 758
Бройте ме и мен...със Снежанка Mr. GreenБлондиньо, ти можеш да го криеш, ма аз щи го гепа Twisted Evil
Мен маска ни ми требе, аз и без тва съм си маскирана CrazyПо-грозно от туй не мога да стана Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 1 043
 а на кой не му се купонясва  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 047
..........НЕ на последно място заради Блонди Hug заради чието присъствие много форумци гласуваха именно тази дата. Блонди, народа те обича, повече от ясно е Party

И само Блонди да не почерпи! Thinking А ако е маскирана като Дядо Коледа,да си помисли за подаръците. Confused

Синеочка ще запази традиционно "Славяни" ...
А дали ще се съберем там?


Предлагам да има тема купона, може да е маскен бал или нещо друго, което вие предложите.
Идеите споделяте тук за да решим и да разнообразим и да ни е весело Crazy
Добра идея. Peace Аз предлагам да има някаква забавна игра.

 
Моля ви, когато гласувате, понаписвайте нещо в темата за да я побутнете за да не ходя като пъдар аз да я побутвам Praynig[/size][/b]
А не може ли някой да я закове?

Караокето е хубаво по рано да го организираме като резервация или Жирафче пак да ни запази места, но за това пак ни е нужна бройка минимум
Не ви ли писна на това кареоке? Не искате ли да опитаме нещо друго? newsm78 Танци-манци? newsm78 Стриптийз? Embarassed

# 13
  • Мнения: 27 524
Аз съм ЗА стрийптиз-а  Mr. Green

Ех, много ще ме увътрите с почерпки и подаръци  Crazy

Едва ли може да се закове, не е чак толкова важна, но ще я побутваме дружно  Hug

# 14
  • Мнения: 3 861
Борко, поред на номерата...

Подкрепям те за почерпката от Блонди, Блонди така е като те обича народа Mr. Green

Събирали сме се по около 150 човека там, за "Славяни" иде реч Blush Mr. Green

За караокето, на мен лично не ми е писнало Crazy, а и нали другата седмица ще има танци - манци купон, Дуци го организира, даже и тема е пуснала Party

За стрийптиза съм навита да гледам, има ли мераклии??? Rolling Eyes

За заковаването, някой мод или админ дали биха съдействали newsm78

За забавните игри, Дамаянти да си вземе пак метлата, за да има отново лимбо рок, за справки Сакрито да извади доказателствения материал Laughing

Общи условия

Активация на акаунт