знаете ли нещо по следния въпрос...?!

  • 566
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 64
здравейте, след около месец ще трябва да раждам и засега съм избрала "Майчин дом"-София, но...чуват се някои притеснителни неща (непотвърдени разбира се) за някакъв евентуален хепатит там. Някой знае ли нещо по въпроса?

# 1
  • Мнения: 3 500
Знам по въпроса, че е ужасно.Малко добри мнения съм чувала за там, много лоши.Най-вече, че е голяма мизерия и има хлебарки.Не мога да кажа от опит.Раждах в Св.София.

# 2
  • Мнения: 7 723
Етърва ми работи в Майчин дом, но не съм чула такова нещо. Недей да вярваш на слухове, потърси по- сигурен източник
...лошите там условия са факт, но и също е факт, че специалистите са може би най- добрите в България. И двете си деца съм родила там #Crazy

# 3
И аз съм се насочила да раждам там, но за никакъв хепатит не съм чувала (майка ми работи там), така че спокойно, не се притеснявай, на добро място си се спряла  Peace

# 4
  • Мнения: 1 931
 И двете си деца родих там. Много съм доволна от всичко и бих препоръчала на всеки да се насочи на там. Там където са родилките и бебчетата не съм видяла хлебарки или някакви гадини. Не мога да кажа нища лошо за там.

Общи условия

Активация на акаунт