Бутер-тесто "Белла"

  • 3 019
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 047
   От години ползвам бутер-тестото в големите опаковки - само на мен ли ми се струва или грамажа постоянно намалява? Преди пълнех три тави с бутерки, а днес едва две и то втората - полупразна...  Tired Дори днес двете големи парчета бяха криви и с липсващи ъгли ...

# 1
  • Мнения: 323
Има нещо такова.И на мен така ми се струва,ама чак такава осезаема разлика newsm78

# 2
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не само на теб така ти се струва, и аз забелязах нещо такова.

# 3
  • Мнения: 143
Да ви кажа и на мен така ми се струва, последния път с малката опаковка направих една малка тавичка и останах озадачена. По повече ще трябва да купуваме...

# 4
  • Мнения: 2 381
двете големи парчета бяха криви и с липсващи ъгли ...
Това и на мен ми направи впечатление вчера Rolling Eyes

# 5
  • София
  • Мнения: 7 097
Хм, пък аз си мислех, че попадам на по-малка разфасовка... newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 5 605
И аз си мислих, че не съм обърнала внимание и по-малка разфасовка съм взела последния път!  #Cussing out

# 7
И  аз съм със същите впечатления - по-рано със зор събирах баничките в две тави, а сега остана място  newsm78

# 8
Момичета, ориентирайте се по цената. Тя е същата, но грамажа е по малък.

# 9
  • Мнения: 286
Напоследък е доста безформено.Слагат и някакви малки парчета.Да се чудиш какви форми да режеш и как да ги завиваш.

# 10
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Момичета, ориентирайте се по цената. Тя е същата, но грамажа е по малък.

Е, каква ориентация по цената, ако е същата  newsm78
Едно време така намалиха грамажа на киселото мляко... Забелязвам и с бланшираните картофи така се процедира... А праховете за пране... Stop Crazy

# 11
Точно там е въпроса. Момичетата се заблуждават, че са взели по-малка разфасовка, а всъщност тя уж е същата, цената също, пък грамажа- съвсем не е като стария. Затова и не им се пълнят тавичките. А иначе уж все още няма драстично увеличение на каквото и да било - да бее.

# 12
  • Мнения: 2 047
Точно там е въпроса. Момичетата се заблуждават, че са взели по-малка разфасовка, а всъщност тя уж е същата, цената също, пък грамажа- съвсем не е като стария. Затова и не им се пълнят тавичките. А иначе уж все още няма драстично увеличение на каквото и да било - да бее.
 
  Едва ли някой се заблуждава каква разфасофка взема - те са само два вида - малка и голяма. Винаги вземам голямата, няма как да си помисля, че е малката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт