С какво да захраня новороденото си дете?

  • 3 213
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 334
Здравейте,

аз съм вече в 6 месец и поради основателни причини няма да мога да кърмя  Nerd   Nerd   Nerd .Терминът ми е 04,07,04 и ми казаха,че най-подходящо за летния сезон е кърменето,но няма да мога. Cry Моляви кажете,коя е най-подходящата храна за новородени през лятото.Много ми се иска да нямаме проблеми с различни алиргий,диария,обриви и т.н.

Предварително Ви благодара.

Поздрави и целувки.

# 1
  • Мнения: 2 232
Бих ти препоръчала - Аптамил.Ние като се върнахме от болницата нямах достатъчно кърма и взех това мляко за дохранване, и много съм доволна засега.Няма странични нежелани реакций - няма запек или повръщане, и го папа с апетит.Добре наддава и като цяло съм доволна. Успех и леко раждане Grinning

# 2
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Само Aptamil  съм давала, никое друго мляко не познавам.
Никога не ми се е налагало да го сменям с друго мляко.
До 14 месечна възраст дъщеря ми се го пиеше вечер преди лягане. И след това сама се отказа, никога не съм се опитвала да я откажа от Aptamil-a насила, когато и омръзна вече на 14 месеца сама спря да го пие.

# 3
  • Мнения: 3 334
Благодаря ви много за съдействието.

Аз също бях чувала за Аптамил,но не бях сигурна дали е най-подходящо.Сега определено съм спокойна.Благодаря още веднъж. Laughing

Поздрави Laughing

# 4
  • София
  • Мнения: 15 198
Аз кърмих 6,5 месеца и първият път, когато дадох на бебето ми Аптамил то даже не трепна-по нищо не показа, че е разбрал, че му давам нещо по-различно за ядене! Така че и аз ти го препоръчвам. Сестра ми има бебе с 3 месеца по-малко от моето-и те са на Аптамил.

# 5
  • Мнения: 62
Най-добре си купи хипоалергично мляко, аз захраних малката с Аптамил, обаче в 3-ти месец разви алергия към белтъка на кравето мляко. Тогава не знаех, че има хипоалергични млека и много съжалявам, защото може би нямаше да развие тази алергия, ако бях ползвала такова мляко.

# 6
Цитат на: lili
Най-добре си купи хипоалергично мляко, аз захраних малката с Аптамил, обаче в 3-ти месец разви алергия към белтъка на кравето мляко. Тогава не знаех, че има хипоалергични млека и много съжалявам, защото може би нямаше да развие тази алергия, ако бях ползвала такова мляко.


Определено алергията не е от Аптамил-а. Със сигурност даже.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 1 520
Много е досадно разни гости да се обаждат, че и да дават акъл, дори и да си на едно мнение с тях... регистрирайте се бе хора...няма да ви се счупят ръчичките...и пак може да запазите анонимност, що за поведение, не мога да разбера...

извинявай, за лиричното отклонение. Аптамила е с адаптиран състав на белтъка и е наистина малко вероятно от него да се развие алергия. Горещо го препоръчвам. На всяка консултация, моята педиатърка казва: "Ето какви чудеса прави немското мляко". Смятам подобно на Лиорена да продължа да го давам и след като бебе навърши 12 месеца, определено е по-истинско и чисто мляко от това, което се продава в търговската мрежа. В Германия се препоръчва до 3 г. възраст!!!

Жалко, че няма да кърмиш. Категорично за - Аптамил.

# 8
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: elsi
Много е досадно разни гости да се обаждат, че и да дават акъл, дори и да си на едно мнение с тях... регистрирайте се бе хора...няма да ви се счупят ръчичките...и пак може да запазите анонимност, що за поведение, не мога да разбера...

извинявай, за лиричното отклонение. Аптамила е с адаптиран състав на белтъка и е наистина малко вероятно от него да се развие алергия. Горещо го препоръчвам. На всяка консултация, моята педиатърка казва: "Ето какви чудеса прави немското мляко". Смятам подобно на Лиорена да продължа да го давам и след като бебе навърши 12 месеца, определено е по-истинско и чисто мляко от това, което се продава в търговската мрежа. В Германия се препоръчва до 3 г. възраст!!!


Жалко, че няма да кърмиш. Категорично за - Аптамил.


Da, в Германия, да, ама тук се бях ужасно ядосала като не внасят Aptamil 3 за след 8 месеца.  Сега уж го внасят от януари 2004 според фирмата вносител Аксон, но аз не съм го видяла още Aptamil 3 в БГ. Както всяко нещо и тази работа - българска.
Но пък дано го има, за сегашните бебета - мойто вече порасна:)

И аз мисля, че алергията не е от Aptamil.

# 9
  • София
  • Мнения: 6 477
Цитат на: Liorena
Цитат на: elsi
Много е досадно разни гости да се обаждат, че и да дават акъл, дори и да си на едно мнение с тях... регистрирайте се бе хора...няма да ви се счупят ръчичките...и пак може да запазите анонимност, що за поведение, не мога да разбера...

извинявай, за лиричното отклонение. Аптамила е с адаптиран състав на белтъка и е наистина малко вероятно от него да се развие алергия. Горещо го препоръчвам. На всяка консултация, моята педиатърка казва: "Ето какви чудеса прави немското мляко". Смятам подобно на Лиорена да продължа да го давам и след като бебе навърши 12 месеца, определено е по-истинско и чисто мляко от това, което се продава в търговската мрежа. В Германия се препоръчва до 3 г. възраст!!!


Жалко, че няма да кърмиш. Категорично за - Аптамил.


Da, в Германия, да, ама тук се бях ужасно ядосала като не внасят Aptamil 3 за след 8 месеца.  Сега уж го внасят от януари 2004 според фирмата вносител Аксон, но аз не съм го видяла още Aptamil 3 в БГ. Както всяко нещо и тази работа - българска.
Но пък дано го има, за сегашните бебета - мойто вече порасна:)

И аз мисля, че алергията не е от Aptamil.


Мила, да издам сега една тайна за Аптамил3. Моя приятелка работи в Аксон точно с адаптирането млека. Тържествено обеща до май месец да има Милумил3 (това е третата формула на Милумил, който е по-калоричен от Аптамил и с нас направи чудеса след операцията на беба!). А Аптамил3 ще има до края на лятото - дано да можете да го ползвате! Wink

# 10
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: Morgana
Цитат на: Liorena
Цитат на: elsi
Много е досадно разни гости да се обаждат, че и да дават акъл, дори и да си на едно мнение с тях... регистрирайте се бе хора...няма да ви се счупят ръчичките...и пак може да запазите анонимност, що за поведение, не мога да разбера...

извинявай, за лиричното отклонение. Аптамила е с адаптиран състав на белтъка и е наистина малко вероятно от него да се развие алергия. Горещо го препоръчвам. На всяка консултация, моята педиатърка казва: "Ето какви чудеса прави немското мляко". Смятам подобно на Лиорена да продължа да го давам и след като бебе навърши 12 месеца, определено е по-истинско и чисто мляко от това, което се продава в търговската мрежа. В Германия се препоръчва до 3 г. възраст!!!


Жалко, че няма да кърмиш. Категорично за - Аптамил.


Da, в Германия, да, ама тук се бях ужасно ядосала като не внасят Aptamil 3 за след 8 месеца.  Сега уж го внасят от януари 2004 според фирмата вносител Аксон, но аз не съм го видяла още Aptamil 3 в БГ. Както всяко нещо и тази работа - българска.
Но пък дано го има, за сегашните бебета - мойто вече порасна:)

И аз мисля, че алергията не е от Aptamil.


Мила, да издам сега една тайна за Аптамил3. Моя приятелка работи в Аксон точно с адаптирането млека. Тържествено обеща до май месец да има Милумил3 (това е третата формула на Милумил, който е по-калоричен от Аптамил и с нас направи чудеса след операцията на беба!). А Аптамил3 ще има до края на лятото - дано да можете да го ползвате! Wink



Хи хи, знаех си, че един ден ще попадна на човек от "кухнята" на Аксон.
Мдааа, хубаво е да има Aptamil 3 за всички, които желаят, за съжаление, нас не ни огря, ама за второто дете може и да има вече Grinning  Grinning  дъщеря ми на около 14 месеца се отказа от Аптамил-а (сега е на 18), когато питах в магазините защо няма Аптамил 3 ми се отговаряше - не се внася, защото няма да се продява - в БГ всички деца след 8 месеца ядат кисело мляко, е да, ама аз не исках да давам кисело мляко, и продължих с Аптамил 2, и така....та това е хубава новина, Моргана!!!

Общи условия

Активация на акаунт