Кошче за кола и количка -Удобно ли е?

  • 608
  • 3
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 849
Чудя се, дали да си купя кошче за кола, което може да го слагам и на количката? newsm78
Звучи ми много добре, но всъщност не знам кое е по-удобно- да си нося и зимния кош или всеки път да слагам и откачам колана за кошчето и да го монтирам на количката. )още не съм проверила в магазина дали тази гимнастика със слагането на кошчето на количката е лесна за изпълнение)
Ако някой има опит, моля да сподели, защото още не съм решила.

# 1
  • Мнения: 4 428
Аз не съм привърженик на разходки в кошница за кола, освен, ако не е като на Плей примерно със степени на облегалката и легнало положение.
Според мен на бебето трябва да му е удобно и просторно по време на разходката и по време на сън в количката. Особено, ако се падне да е, като моята щерка, която почти само по корем спи.
Мисля, че в случая е важно най-вече удобството на бебето, а не това на родителите  Peace

# 2
  • Мнения: X
Аз имам кошче за кола, което се монтира и на количката и съм доволна. Наистина не са удобни колкото зимния кош и затова бебчето не трябва да стои повече от 2-3 часа. За колата към кошчето си купихме  и ауто фикс, който се монтира за постоянно в колата и кошчето само се слага в него и става много лесно, така че номерът с коланите го правиш еднократно при монтирането на ауто фикса! Мисля че кошчето не е излишна покупка, но всеки си преценява. Stop

# 3
  • Мнения: 5 255
Ако някой има опит, моля да сподели, защото още не съм решила.

Копирам мнението си от друга тема  Wink.

Ползвах такава, модел Dakar sport на NeoNato+ Peace
Относно размерите - ето ги  
Количката тежи 8,50 кг., а кошницата 4,00 кг.
За асансьорите няма проблем - вижда се в сгъното положение

И ДА - беше италианска, а не китайска  Wink
Ето и сайта на NeoNato цък

Първите няколко месеца спокойно ползвах количката + кошницата за кола  Peace

Общи условия

Активация на акаунт