Някой търси ли си РАБОТА КАТО СЕКРЕТАРКА?

  • 4 472
  • 23
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 901
Рекламната ни агенция си търси секретарка, ако някой се интересува да ми прати SV и снимка на vmiziiska@proad.bg

Търсим свеж човек, който иска да работи нещо приятно, средата във фирмата е много приятна. Опитът не е задължителен, нещата за вършене не са много, но трябва да е човек, който бързо се ориентира в средата. Работата в агенцията ни е много интересна и има условия за развитие, ако момичето иска да бъде нещо повече в близко бъдеще.

# 1
  • Мнения: 3 091
Кажи нещо повече за заплащането и естеството на работата. Нямам представа с какво се занимава вашата агенция.

# 2
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Да! Дай повече инфо за работата, раб. време и заплащане. Със Спаска ще се конкурираме Wink.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 958
Кажи има ли някакви изисквания?

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 13:17 от джуджанка

# 4
  • Мнения: 5 877
Братовчедка ми си търси някаква готина работа, дай повече инфо. На 26 е, обича да работи с хора, английски и немски не са проблем, компютри също. Кажи повече инфо - коя е агенцията, колко се плаща и т.н.

# 5
  • Мнения: 528
 а може ли името на фирмата Simple Smile

# 6
  • Варна
  • Мнения: 686
Рекламната ни агенция си търси секретарка, ако някой се интересува да ми прати SV и снимка на vmiziiska@proad.bg


вижте дадения имейл - с www.proad.bg който го интересува ще научи повече за фирмата Grinning

# 7
  • Мнения: 3 091
Когато лично аз търся хора - освен презентация на фирмата и точни изисквания към кандидата, винаги давам инфо за интервала, в който ще се движи заплащането.
Затова питах. Имах предвид една приятелка, но понеже Валентина не отговаря, не мога да й кажа нищо по-конкретно.  Sad

Успех на кандидатстващите!!!

# 8
  • Мнения: 1 895
Сестра ми си пусна документите на посочения мейл.Надявам се (въпреки малкото инфо), да имате сериозно отношение към кандидатстващите.

# 9
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Колко е малък светът!
Точно днес видях една позната с една нейна приятелка, която аз не познавам. Доколкото разбрах, въпросното непознато за мен момиче, отиваше на интервю в рекламна агенция, на ул. Ами Буе, за секретарка.
Съвпадение ли е?  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 2 901
Извинете, но имах страшно много работа и чак сега се включвам.

Получих няколко SVта по мейла, а също така и няколко запитвания за по-подробна информация, на които отговорих. Копирам един от отговорите ми, надявам се да ви е от полза.

"Здравей! Принципно би трябвало да те поканя на интервю и после да те види и шефа ми, но ще ти кажа, защото все пак да не си губим времето, ако има принципни неща, които не ни устройват.

Офисът ни се намира на улица Ами Буе, на 200-300 метра от Пирогов. Рекламна агенция сме, правим главно промоции, събития, но е занимаваме и с реклама. Секретарката ни вдига телефона, отваря вратата, прави кафета, грижи се за офиса от гледна точка на снабдяване с офис консумативи, кафетерия, въобще неща свързани със секретарската дейност. Занимаваме я и с други неща, естествено, понеже ние обикновено сме много заети, а тя е доста по-свободна от нас, все пак гледаме да ни е полезна – когато не върши принципните си задължения се занимава с една база данни на един наш клиент – обажда се на клиентите му, които не получават списанието си, за да актуализира адресите, попълва ги след това в базата данни. Друго какво – май с други неща не я занимаваме.

Първоначалната заплата на която започват момичетата е 350 лева, ако й харесва да работи при нас, справя се със задълженията си (което означава, че и ние я харесваме) след 3 месеца може да започне да взема 400 лева. Говоря за нетни доходи. Първо работи на граждански договор, после сключваме договор за изпитателен срок. Осигуряваме я на минималната за длъжността заплата. След третия месец й се полага карта за всички линии на градски транспорт. Ако участва в други наши проекти, й се дава бонус. Средата ни е много приятна. Само млади хора 5-6 души сме (аз съм най-дъртата 31 г), шефът е приятен, много изискващ, но много разбран човек, винаги оценява старанието и обича да дава възможности за изява. Харесва хората, които се стараят и предоставя възможност за повишаване.

Пропуснах да кажа, че е добре да знаеш английски, може да не е на перфектно ниво, но за един минимален разговор поне по телефона, колкото да свържеш някого или да му обясниш че колегата не е в офиса. Това е. И компютърна грамотност.

Ако имаш още въпроси – обади се.

Валя
"

Само искам да отбележа, че понякога на интервютата се получават интересни изненади. Вече 2 пъти шефът ми е харесвал хора, които кандидатстват за по-ниска длъжност, но имат по-голям потенциал и тъй като понякога сме в търсене на нови хора, им предлага друга позиция.

Това е първото ми въвличане в набирането на персонал. Искрено казано, не обичам това. Има си човек, който разговаря с тях, договаря заплащането им, а аз се явявам посредник, без право на голям глас.

Успех.

# 11
  • Мнения: 488
Мерси за информацията и аз изпратих едно CV Simple Smile

# 12
  • Мнения: 191
Интересно мисля,че бих се справила работила съм като такава!

# 13
  • Мнения: 5 370
как да тЪлкувам "осигуряване на минималното zа длЪжността ЗаплаЩане"?? И zаЩо в наЧалото е "граждански договор"?
П.С Не питам zа себе си, имам предвид второ лице.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 901
как да тЪлкувам "осигуряване на минималното zа длЪжността ЗаплаЩане"?? И zаЩо в наЧалото е "граждански договор"?
П.С Не питам zа себе си, имам предвид второ лице.

Въпреки, че не питаш за себе си мога да поясня. За немалкия стаж на агенцията ни, която иначе поддържа среден персонал от 5-6 души, сме имали доста персонал - има хора, които са тук от самото начало, други от са или са се задържали по 2-3 години, но имаме и определен брой хора които са работили при нас от 3 до 5 седмици, при условие, че точно те са започвали работа на заплатата, на която те са заявили, че са готови да започнат, при техните условия и т.н. Първите 2-3 месеца се дават на граждански договор, за да се види дали и на човека ще му се иска да остане - защото знаеш ли какво става в противния случай, едно безкрайно търчане за регистриране на нов трудов договор, за прекратяване на същия след няколко седмици, които събития си имат определени срокове за деклариране.

Осигуряване на минимална за длъжността заплата - за секретарките тази минимална заплата е 160 лева, за други длъжности в офиса ни 230, 260 лева.

Общи условия

Активация на акаунт