Злоядият Владко

  • 576
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 597
Мили мами хванала съм се в чудо с Владимирчо-нещо става злояд и това не ми харесва.Храним се с триста зора и хиляди занимавки и ако реши да стисне устата-край.Понякога може луд да те направи.А преди тъкмо си беше засилил апетита с Мултисаностол-а и изкарахме две седмици всички върлуващи вируси и от тогава все едно се захранвами наново.Посъветвайте ме нещо,как де засиля ентузиазма му към храненето-някакви илачи за засилване на апетита.Знам за рициново масло,но той е малък още-на 1 година и 7 месеца е.А се притеснявам,защото след някоя друга седмица свекито ще поеме гледането по него и незнам дали ще успее да му надвие-онзи ден я направи лудаПомогнете със съвети.А,още едно уточнение-за мое голямо съжалениее е взел на баща си генчето-той е бил таково чудо.Благодаря ви предварително!

 

 Sad

# 1
  • София
  • Мнения: 6 477
За съжаление не мога да ти помогна, поноже и ние сме със същия проблем. При нас си е по рождение обаче. Преди се хранехме само и единствено насън, за да не разбира какво става, после с лъжицата дойде и нашата трагедиия. Сега вече сме по-големи и купона е пълен - започва едно тръскане на главата и биене с ръце и накрая - рев!!!! Ставаме луди всички, но скоро майка ми си тръгва и аз пак оставам сама и не знам как ще се спавим.....Така че и аз моля за съвети всякакви ooooh!

# 2
  • Мнения: 6 472
Ако знаеш само колко добре те разбирам! Имам си такова чудо в къщи вече 6 годинки Grinning Мога да ти дам само няколко съвета, извлечени от горчивия ми личен опит. Лекарства, илачи, билки и т. не помагат. По- добре не обременявай организма на детето с допълнителна химия. Театралните постановки също са излишни - така само ще го научите да не яде още повече, за да го забавлявате. След боледуване е нормално да няма апетит и по- добре не го насилвайте. Това което даде резултат при нас беше следното: забравих всякакви режими - предлагах храна по всяко време на деня, но без да насилвам детето. Ако неще - неще и толкоз. Не яде 3 дни и после почна постепенно да си похапва. Изключили сме всякакви храни от сорта на зрънчо, чипс, вафлички и т.н. Гледам храната и да е пълноценна, колкото и малко количество да е.

Общи условия

Активация на акаунт