Nova-novenichka tarsi kontakti s doktori

  • 734
  • 6
  •   1
Отговори
От 2 дена съм във форума. Първи месец правим бебе, но след датата на горещите дни и не вярвах нещо да е станало( от вчера имам признаци , че идва "Лелката", както вие я наричате). Въпреки това откачих от притеснение, зашото имах зацапване 8 дена след бебеправенето и си мислех че може да е имплантационно, а бях ходила за кратко на парна сауна(те поддържат 40 гадуса) температура.
Имам момченце на 5.5 и след него два миссед. Много се притеснявам да не се случи пак. Последният беше преди една година...На 37 години съм.
И така.... newsm78 въпросът ми дали някой може да ми препоръча лекар , който се занимава с подобни случаи( без психиатър Embarassed)Не са ми правили по-специални изследвания, освен хормонални. Направих си и генетична консултация. Всичко беше ОК. Но има и други изледвания, за които чета. Може би трябва да ги направя преди да започнем сериозното бебеправене?Предврително благодаря на всички , които решат да споделят инфо!Има ли и други като мен , които са се престаршили да опитат отново? Хайде да се подкрепим Heart Eyes

# 1
  • Мнения: 9 095
защо не потърсиш във форума за здравословни проблеми, там има много теми за лекари, може и да намериш нещо подходящо, успех и да се похвалиш  bouquet

# 2
ами да newsm78 и там ще питам.Мерси Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 9 077
Виж в Проблемно забременяване. Там ще ти похвалят д-р Стаменов. Не знам дали е подходящ за твоя случай, но пък там със сигурност ще наемериш компетентен съвет.

# 4
ами аз сама се преместих там по препоръка Embarassedявно ще е д-р стаменов. вече му чух името веднъж. Благодаря!

# 5
  • Мнения: 61
Нямаш никаква нужда от никакви тестове преди да забременееш - ти си си здрава. Тестове са нужни на бременността, когато настъпи. При твоята възраст и при липсата на други проблеми до сега /двата миседа, но с нормално дете преди това не са никакъв проблем/ насоката е в изключване на хромозомни аномалии при една следваща бременност. Има различни варианти на диагностика. Така че от теб зависи само да правиш опити за забременяване и нищо друго.

# 6
  • Мнения: 9 095
ами аз не съм много в час, ама на мен защо искат тогава да ми правят тест за хламидии, преди да заременея newsm78

Общи условия

Активация на акаунт