Петък: Ден за питане

  • 1 638
  • 41
  •   1
Отговори
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво са парите за вас? Как ги харчите? Изпитвате ли вина, че ги имате? Или че ги нямате?
Много моля, преди да гласувате, да прочетете това. Там всъщност са изяснени и десетте опции на анкетата.

За мен парите са средство да живея добре и да изразявам по някакъв начин любовта си, макар не всичко да е пари...

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 12:34 от Бу

# 1
  • Мнения: 11 607
Парите са необходимо зло.... казват,че в дъното на всяко лошо нещо - стоят парите! Искам да имам достатъчно - така,че да не са ми в недостиг или да са ми в излишък! Всяка крайност за мен е неприемлива!

# 2
  • Мнения: 27 524
4, 8 и 10 ама не съм прочела още линка  Embarassed

# 3
  • Мнения: 1 492
2-8-10
И в трите влизам.

# 4
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
4, 8 и 10 ама не съм прочела още линка  Embarassed

Чети, пък аз съм дала и опция за изтриване, споко Grinning

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Хм, не знам как да гласувам. Когато ги имам, ги харча хаотично и неразумно. Принципно гледам на парите като възможност за независимост и по-добър живот.

# 6
  • Мнения: 3 339
Възхитена съм от себе си - къде пък се пръкнах толкова разумна и далновидна личност, свободна и обичаща се.
Накратко - последните три опции.

# 7
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 809
Безопасност и сигурност     

Свобода    

Средство да живея по-добре

# 8
  • Мнения: 3 447
Ааа, добре, че прочетох линка - иначе щях да дам съвсем други отговори  Crazy
Значи - любов, самолюбов и чат-пат вина за самолюбовта  Embarassed

# 9
  • Мнения: 1 492
Ааа, добре, че прочетох линка - иначе щях да дам съвсем други отговори  Crazy
Значи - любов, самолюбов и чат-пат вина за самолюбовта  Embarassed
Joy Joy Joy

# 10
  • Мнения: 8 769
Любов
Свобода
Средство да се живее по-добре (в същност това последното включва всичко според мен).

# 11
  • Мнения: 2 070
последните три  Peace

# 12
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448

"7. Ако купувате каквото ви се прииска и след това се тормозите с дни за постъпката си, гледате на парите като на вина."

"9. Ако използвате парите, за да си доставяте радост, когато можете, при вас те отразяват любов към себе си. "

"10. Ако живеете "според кесията си", инвестирате разумно за по-добро бъдеще и спокойни старини, ако можете да си купите нещата, които желаете, и да покривате сметките и кредитните си вноски, то вие имате изключително "здравословна" връзка с парите. За вас те са средство да живеете възможно най-добре - както днес, така и утре. "

От всички тези ooooh!, но най-вече 10, за това гласувах за него Mr. Green






# 13
  • Мнения: 2 550
Безопасност и сигурност     

Свобода    

Средство да живея по-добре

Също  Simple Smile

P.S. Не съм чела линка обаче Simple Smile

# 14
  • Мнения: 140
4 и 10-Има достаъчно много неща,които с пари не можеш да купиш никога,но те са начин да направиш живота си по-лесен.

Общи условия

Активация на акаунт