Сауна или парна баня?

  • 602
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 481
Здравейте мами,искам да попитам дали е вредно когато съм бременна да ползвам сауна или парна баня?благодаря на всички предварително.!

# 1
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Абсолютно противопоказно е Naughty

# 2
  • Мнения: 6 315
Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.

# 3
  • Мнения: 1 455
Аз едва издържам там,не рискувай.

# 4
  • Мнения: 1 986
 За сауната и аз мисля,че не е желателна  NaughtyНо относно парната баня...не зная какво имаш предвид,аз ходих през цялата бременност на козметик,където преди почистване на лицето,ми правиха парна баня и нямах никакви проблеми Peace

# 5
  • Мнения: 1 455
За сауната и аз мисля,че не е желателна  NaughtyНо относно парната баня...не зная какво имаш предвид,аз ходих през цялата бременност на козметик,където преди почистване на лицето,ми правиха парна баня и нямах никакви проблеми Peace
   Парната баня е подобно като при козметик,но в доста по големи мащаби Wink.Аз не издържам вътре и на всеки 10 минути излизам.Според мен е абсурдно да ходи бременна жена там.

# 6
  • Мнения: 2 897
Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.

 Peace

# 7
  • Мнения: 8 917
По-добре не рискувай Peace

# 8
  • Мнения: 5 401
Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.

Ще трябва да се лишиш от това удоволствие и докато кърмиш, ми се струва...   bouquet

# 9
  • София
  • Мнения: 700
Мисля ,че е доста опасно! Аз бях на сауна, още като не знаех че съм бременна - за щастие нямаше последици. Но не бих рискувала.

# 10
  • Мнения: 5 026
Не е препоръчително според мен. Изобщо! Телесната температура се повишава и това може да доведе до хипертермия.
Подкрепям     Peace

Общи условия

Активация на акаунт