Разширени вени- как облекчавате болката?

  • 2 826
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Е това е въпроса. Болят ме , а не знам какво да правя. С Лиотон съм се мазала ефект нулев. На доктор ходих той нищо не ми изписа и сега се чудя какво да правя. Ако ще и някаква бабешка рецепта да е пак ще опитам.

# 1
  • Мнения: 9 095
аз тренирах усилено и ще ти кажа как правех аз- след тренировката на автобуса и вкъщи, оттам в банята с ледена вода, после на високо и като се успокоят вече съм заспала Peace, има най- различни други охлаждащи гелове, не забравяй, че стоенето на едно място дълго време е коварно и нищо няма да ти помогне, ако е така  bouquet

# 2
  • Мнения: 834
По-добре ли се чувстваш когато тренираш?

# 3
  • Мнения: 9 095
краката си ме болят, аз тренирах балет, ама след това е много гадна болката, но като ги изстудя и всичко си минава Peace

# 4
  • Мнения: 834
Мятам се на крос тренажора и без това едни килца за сваляне ме чакат доста отдавна.

# 5
  • Мнения: 9 095
ти предполагам, че повече от час няма да въртиш на тренажора, внимавай само да не ти е много горещо в стаята и такива неща от които се засилва болката Peace

# 6
  • Мнения: 208
Моите вени спряха да болят след като си направих операция, която не беше нищо сложно или болезнено. С инжекции, ти слагат един препарат във вените и те се разграждат след около една седмица. Имаше малко болка през първите два дена, но аз не взимах никакви обезболяващи лекарства, защото не ми действат добре. Операцията не е скъпа, аз си я правих в Щатите и ми струва само 250 долара, което е сравнително евтино там. Ве4е 6 години карам без варикозни вени и се чувствам страхотно. Преди болката не се траеше, а сега направо забравих, 4е съм имала този проблем. Непременно си направи операция...наистина си заслужава.

# 7
  • Мнения: 9 095
само като чета и се виждам как никак няма да се оперирам Joy, не се обиждай, просто се ужасявам, въпреки че ако се наложи, няма къде да ида, ама засега доброволно май нямам желание  bouquet

# 8
  • Мнения: 3 835
Ами аз преди време, тука някъде четох за един гел :PROESCULTAN GEL, на Biogame, 4,60лв. Пише, че е с екстрат от кестени. Приятен е за мазане, можеш да пробваш, защото не е скъп. newsm78 Аз нямам сериозни проблеми, затова не мога да ти кажа колко е ефективен. А и много малко се мазах.

# 9
  • Мнения: 1 517
И аз имам същия проблем. Правих си склеротерапия миналата година, старите ги няма, но излязоха нови  Cry на същия крак. Най-странното е, че не ме болят, само се подуват и се виждат като извити змии  Sick , а на места имам и бучици. Хладните бани и вдигнатите крака помагат, но временно. Искам да знам има ли начин да реша проблема за винаги или поне да спра развитието до тук. И на операция съм склонна (макар, че 3 пълни упойки за по-малко от 12 месеца ще ми дойдат много  newsm78 ).

# 10
  • София
  • Мнения: 4 575
На мен ми изписаха Детралекс - 2 *1 хапче в продължение на месец, съчетано с Лиотон. Досега няма ефект /за 1/2 курс/ Crazy

# 11
  • Мнения: 1 517
И аз много време пих детралекс: 2-3 опаковки май. Ефект никакъв.  Sad

# 12
  • Мнения: 9 095
мале горките, аз спрях да тренирам, преди да стигна до вашето положение, ама аз съм само на 20, което значи че никой не е застрахован, а операцията с инжекциите, за която говорехме по- рано как ви се струва?

# 13
  • София
  • Мнения: 4 575
Теди, на мен ми се появиха с втората бременност; аз съм на 30г и отдавна не тренирам, освен ходене по магазини и кафета.
За операция - не знам, сега не ме болят, само изглеждам като паднала по много стълби, но, ако ме заболи, предполагам, че ще се навия и на хирургическа намеса. Confused

# 14
  • Мнения: 1 517
За какво трениране говорите, бе мами? Аз съм малко скарана със спорта, така, че...моите се появиха след първата бременност - рязко качване на много килограми и заседнал живот (да пазя бебето, че все на косъм беше). Лошото е, че отначало не си обърнах внимание.
   А за операцията аз ли нещо се бъркам или...: операцията представлява изрязване на част от вената и опъване на останалата - така съм чувала аз. А тук чета, че е нещо като разреждане на кръвта във вените  newsm78 Някой може ли да ми разясни? За склеротерапията: бият инжекция в проблемните места, като така не разреждат, а слепят мястото. Вената става неизползваема, не функционира; това е по-лекия начин, вместо ножа.

  Ако нещо съм в грешка или съм изостанала с инфото, моля коригирайте ме.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт