препоръчайте ми крем за лице

  • 2 627
  • 28
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 035
моята кожа е мн особенна  Confused
хем е мазна....понеже ми излизат пъпки(акне)
хем е суха...понеже се лющи около носа и на челото  Rolling Eyes
та незнам какъв крем е подходящ за лицето ми  newsm78
дайте предложения,моля....с марки и цени ако може  Wink

# 1
  • Мнения: 4 053
Galenic-messager Peace (47.70 лв)
и аз съм със същата кожа като твойта и ми действа супер,
малко е скъпичък,но си заслужава Wink

# 2
  • Мнения: 6 713
Galenic-messager Peace (47.70 лв)
и аз съм със същата кожа като твойта и ми действа супер,
малко е скъпичък,но си заслужава Wink

Може ли снимка на продукта? Или някакъв линк? Благодаря  Hug Hug Hug
И моята кожа е същата, какво ли не пробвах - авен, виши... Аз съм на 25, ако има значение

# 3
  • София
  • Мнения: 3 328
На 25 вече не е акне, ще ме прощавате. Що не отскочите до дерматолог, вместо да обменяте диагнози. Пиша го с цялото ми уважение към вас като към съфорумки, и с най-добри чувства. Защото това излизане на пъпки заедно с лющенето на кожата на челото и около носа ми е до болка познато... Sad

# 4
  • Мнения: 1 035
и какво по-то4но е?
от доста време се каня да ида на дерматолог,но още само се каня...  Embarassed
а май е нужно.....  Rolling Eyes

# 5
  • Мнения: 240
Кожата може да е мазна и в същото време дехидратирана и на това да се дължи лющенето. Акнето не е "екстра" само в пубертета. И аз мисля ,че посещението при дерматолог е най-сигурно.

# 6
  • София
  • Мнения: 35 910
Акне може да имаш и на 35 години, не само в пубертета.
Колкото до лющенето на кожата, може да е например лишей /те са доста упорити/ - затова най-добре, консултация с дерматолог.

# 7
  • Мнения: 795
На твое място бих отишла на дерматолог - ще ти предпише най- доброто за теб! Щом си ползвала медицинска козметика и не ти е помогнало не си прави повече експерименти сама! Каквото и да ти предложи някой друг - няма гаранция, че и на теб ще подейства добре!

# 8
  • Мнения: 1 679
Вчера по време на Бон Апети, докато готвеха вкусотии от тиква, дадоха много добра идея за маска:
Настъргана тиква и няколко капки зехтин за 10 мин.
Измива се и се намазва с крем за лице.

Тиквата възстановявала идеално кожата на лицето

# 9
  • Мнения: 1 035
мн благодаря на всички,които са се включили в темата   bouquet
извода от всички мнения е,4е трябва да отида на дерматолог  Rolling Eyes
но понеже досега не съм ходила,да ви попитам..... там ходи ли се с направления,трябва ли да искам такова от личния лекар? и някакви изследвания ли ще ми правят...в какво точно се състои прегледа?
извинявайте за невежите въпроси,но наистина не съм наясно  Blush

# 10
  • Мнения: 4 053
значи аз нямам акне,но за сметка на това ми излизат пъпки около датите за цикъл,
но иначе лицето ми е със смесена кожа(мазна,суха...)гадост,
дерматолазите и козметиците,при които съм била ми препоръчват да пия повече течности,
или по точно вода,кожата била дехидратирана и затова се получава смесения ефект Confused

# 11
  • Мнения: 1 035
сега една приятелка ми препоръча да ползвам термална вода....
дали ще ми помогне?  newsm78

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
На 25 вече не е акне, ще ме прощавате. Що не отскочите до дерматолог, вместо да обменяте диагнози. Пиша го с цялото ми уважение към вас като към съфорумки, и с най-добри чувства. Защото това излизане на пъпки заедно с лющенето на кожата на челото и около носа ми е до болка познато... Sad
и на мен по дяволите, Каримма спътник съм в твоите неволи /ако се сещаш Sad/

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
и какво по-то4но е?
от доста време се каня да ида на дерматолог,но още само се каня...  Embarassed
а май е нужно.....  Rolling Eyes
Каримма намеква за себореен дерматит, симптомите са доста сходни, но сухите участъци може да са придружени със зачервяване и сърбеж. Въобще не е задължително да е това, но е добре дерматолог да те диагностицира. Не зная дали дават направления, аз лично съм ходила в Трета, отзад където е лабораторията за вземане на кръв. Без час, частен преглед беше 15-тина лв. Ако се потвърди диагнозата според остротата на обрива се изписват кортикостероидни кремове за временно третиране  и медицинска козметика за профилактика. Аз ползвам хипоалергенни кремове и кортикостероид при раздразване на лишея. Не се умира от това, не е заразно, но е досадно и много неприятно.

# 14
  • Мнения: X
tedka гледам, че си от Бургас.Отиди на аптеката до Водната палата.Там има много медицинска козметика.Наскоро си взех един крем на Новидерм.Това е френска медицинска козметика.От скоро е и на нашия пазар,и изобщо не е скъпа.Бях си взела от аптеката няколко каталога на различни марки.В каталога на Новидерм видях за едно кремче специално за такава кожа.Аз също съм с такава кожа.Попитах аптекарката за този крем и тя ми даде мостричка,която стига за цяла седмица.Ами за първи път попадам на крем, който ми прави кожата на лицето гладка.Този крем е за ежедневна грижа.От тази серия има и лечебен, за пъпките.Ще напиша какво пише за тази серия:серия за възрастни с кожа предрасположена към акне.
Към серията има :1 Почистваш крем,2:изглаждаща грижа-матиране(този ползвам аз)3-ти крем:грижа за през ноща,4:ексфолиращ крем.
Сега ПОДРОБНО ЗА МОЯ КРЕМ:Предназначение:Ежедневна изглаждаща грижа за зряла кожа с несъвършенства.
Активни съставки:Естери на ябълчената,киселина(АHA),Silanediol salicylate,стабилизиран витамин С.
Предимства:намалява несъвършенствата и подобрява вида на кожата.
Предпазва от първите признаци на стареене.
Възстановява блясъка на лицето.
Начин на употреба:Нанасяйте сутрин и вечер  след почистване на лицето.Може да се използва и като основа за грим.
Ами това е.Отиди до аптеката и се посъветвай с аптекарката.Аз съм възхитена от това кремче.Използвала съм всякакви и  скъпи.Но повечето ми изсушаваха кожата.Получаваше се суха кожа с акне Sick.Направо отврат.

Общи условия

Активация на акаунт