Кървене! Какво ми е?

  • 663
  • 6
  •   1
Отговори
Здравейте! Имам проблем. По принцип имам нередовен цикъл, но миналият месец ми дойде точно на 28 ден(05.11). Вчера леко прокървих и днес пак, имам леки болки в корема и яйчниците и не знам на какво може да се дължи. Ако можете помогнете! Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 9 074
Днес значи ти е 19-ти ден...
Правите ли опити за бебе?
Може да си имала късна овулация (сега), придружена с леко зацапване.
Може кървенето да е знак за имплантиране.
Може просто да ти дойде по-рано.
Защо ти е нередовен цикъла? С гинеколог обсъдила ли си проблема? Какво имаш предвид под нередовен ? Прескача с месеци или идва през различен интервал (28, 26, 30..)
Ако искаш, погледни в подфорума Искам бебе. Там има много информация за всичко, което би ти било полезно.
 Hug

# 2
  • Мнения: 1 428
Това кървене може да означава много неща и ездва ли ние във форума ще можем да ти помогнем преди да се разбере за причината.А причини много-от най-безобидната като бременност,до раничка или нещо друго.

# 3
Благодаря ви! Да се надяваме че  е  най-доброто - бременност! Нередовен цикъл в смисъл различен перио, много рядко ми е прескачал месец. Да правим опити за бебе. Досега не ми се е случвало да прокапе по време на цикъла. Обсъждала псъм с много гениколози нередовния си цикъл и съм чувала мнения от това че ми е по-удебелена обвивката на яйчника до нарушена обмяна на веществата и какво ли още не. Всеки казва различни неща.

# 4
  • Мнения: 9 074
В такъв случай, или е имплантиране (т.е. едва след 2 седмици ще можеш да направиш тест), или ще ти дойде.
Пиши какво е станало.
Пожелавам ти да е бебче Hug

# 5
Мерси! Ще пиша задължително! И аз си пожелавам бебче. Между впрочем днес вече спря кървенето. Беше много прозрачно , розово и слабо

# 6
  • Мнения: 819
Стискам палци!!!
Успех!!!

Общи условия

Активация на акаунт