Менте минерална вода

  • 2 769
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
С една колежка от офиса сме единидушни, че водата, която ни пробутват за автоматите не е минерална. Според мен е чиста преварена водица.
Може ли някъде да се оплачем, за да проверят фирмата или нещо подобно  newsm78

# 1
  • Мнения: 3 164
незнам къде може да се оплачете, но знам, че чешмяната вода има едни малки мехурчета , а при минерелната липсват Rolling Eyes и при  вкуса разбира се има разлика Wink

# 2
  • Мнения: 377
Доколкото знам в повечето случаи автоматите се зареждат с филтрирана вода.  Thinking
А иначе мисля, че може да се обърнете към Комисията за защита на потребителите, при положение, че не получавате това, за което плащате.  Peace

# 3
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Вероятно е деминерализирана трапезна, пречистена чрез обратна осмоза........може всякаква вода да е , морска също......

# 4
  • Мнения: 7 640
да не е трапезна вода, пише ли минерална на тубата

# 5
  • Мнения: 4 371
Тази до мен е Хисаря, минерална. На горния етаж е без етикет Shocked, а по другите кабинети не съм ходила да ги проверявам. Тази, която е без етикет също е неприятна на вкус, мисля, че е същата.
Една колежка пък е виждала някаква фирма как си пълни шишетата в Банкя, а всички шишета са били с различни етикети. Но не знам колко е истина това, не съм го видяла с очите си.

# 6
  • България Сливен
  • Мнения: 245
Имаме у дома автомат отскоро. С първата бутилка всичко беше наред. Днес сложихме нова и водата е отврат. Точно като от чешмата, с мехурчета , а на етикета пише "Девин" минерална. Бясна съм не заради парите, а че ни правят на ахмаци! Не зная към кого да се обърна, за да си търся правата. #2gunfire

# 7
  • Мнения: 7 640
дуци, аз също мислех, че тия бутилки са еднократни, ама ми казаха, че май не са Shocked

Лично на мен хисарскатата, велинградската и торн спринг вода винаги са ми били гадни на вкус.

Що не звъннете в Столично ХЕИ, има цял отдел за водите.

# 8
  • Мнения: 4 371
Аз хисарската много я харесвам. Но Торн спринг - не Sick
Ще звънна, утре ще проверя къде точно Simple Smile

# 9
  • Мнения: 288
Защо не сключите договор директно с Горна баня - подходяща е за ежедневно пиене? Ние така направихме и ни я носят от там.

# 10
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Между другото,  бутилките за многократна употреба са от PC ( поликарбонат )....вредната ....

# 11
  • Мнения: 208
Не знам как да разбереш дали наистина е минерална водата обаче ако е торн спринг нищо чудно,че ти се вижда гадна на вкус. Не знам каква е тая вода торн спринг  но на мен ми е много неприятна на вкус.

# 12
  • Мнения: 6 206
Сменете доставчика.
За друго да не си отварям устата. Напълно е възможно да си я пълнят откъдето и да е.

# 13
  • Мнения: 1 679
Комисията за защита на потребителите

Не ги знам обаче каква работа вършат

# 14
  • Мнения: 1 679
ето им адреса:
www.ktzp.bg

Общи условия

Активация на акаунт