Колко дълго могат да се дават капки против колики SAB Simplex

  • 2 596
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 63
Вече сме на 4 месеца и все  още давам по 15 капки при всяко ядене.Все още имаме от време на време колики.Колко дълго могат да се дават.

Последна редакция: пт, 24 ное 2006, 07:34 от Vivi

# 1
  • Мнения: 832
Незнам до кога може да се дават, но може да му даваш само следобяд.

# 2
  • Мнения: 210
Аз давах 3 месеца всеки ден преди ядене, и реших че вече няма смисъл и спрях и да ти кажа честно беше по добре. Бяхме си обриви и ни минаха. Коликите спряха. Според мен по добре ги спри за няколко дена да видиш може да е по добре. А коремчето може да го боли от някое ядене или сокче а не да са колики. Има някои алергии които така се проявяват. Моя син от както спрях соковете и го научих да пие чай е много по добре. Но ти си решаваш. Спри ги и ще прецениш. знам от моето педи че те не вредят и няма проблем.

# 3
  • Мнения: 2 936
ако не плаче често,може да ги разредиш...пробвай 1 път на ден,през ден и така,а и ако спи спокойно нощем....така или иначе от въвеждането на всяка нова храна ще го боли коремче
аз давах Еспумизан,бях много по-доволна и имаше по-голям ефект  Peace

# 4
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Аз също давах Еспумизан, но няма проблем да ги даваш докато детето има колики.

# 5
  • в центъра
  • Мнения: 445
Незнам до кога може да се дават, но може да му даваш само следобяд.
Това пък защо?  newsm78
Аз ги давах близо три месеца без прекъсване всеки път преди ядене. Като се има предвид, че коликите започнаха на първата седмица. Нямаше проблем. В един момент реших да ги спра, той продължи да плаче, аз пак започнах да му ги давам - и така докато в един момент прецених, че са престанали ...

# 6
  • Мнения: 439
моя приятелка ги даваше профилактично дори до 6тия месец!

аз ги спрях на моето бебе доста рано, защото му минаха коликите.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 750
Аз давах около 2 месеца преди всяко папане, като накрая постепенно намалявах броя капки.

# 8
  • Мнения: 8 505
Давах докато имаше колики.

# 9
  • София
  • Мнения: 280
Давах ги до началото на 6 месец, когато му спряха коликите. Мисля, че няма проблем да се дават продължително поне на сина ми нищо му няма Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 092
Към авторката на темата - твоето бебе пие ли сокове , даваш ли му пюрета , може ли от това да са коликите newsm78 не знам просто ми хрумна като идея , защото сте големички вече Grinning
Иначе колко продължително можеш да даваш капките не знам.
Дано скоро се оправите! Peace

# 11
  • Мнения: 270
Вече сме на 4 месеца и все  още давам по 15 капки при всяко ядене.Все още имаме от време на време колики.Колко дълго могат да се дават.

И Джули е на 4м. но аз продължавам да и давам на всяко хранене,само че вместо по 15 капки,както беше до преди 15 дни,сега и слагам по 10.Все още мисля,че моята бебка има колики.Можеш да ги даваш спокойно докато не се увериш,че са отминали напълно. Peace

# 12
  • Мнения: 832
Незнам до кога може да се дават, но може да му даваш само следобяд.
Това пък защо?  newsm78
Аз ги давах близо три месеца без прекъсване всеки път преди ядене. Като се има предвид, че коликите започнаха на първата седмица. Нямаше проблем. В един момент реших да ги спра, той продължи да плаче, аз пак започнах да му ги давам - и така докато в един момент прецених, че са престанали ...
Защото нали коликите са предимно следобяд и привечер.

# 13
  • Мнения: 2 015
Аз реших да ги спрем за малко, защото май или вече няма или понамаляха.Днес е втори ден в който не съм му слагала капки в млякото.Пробвай и ти, защото може и да няма вече колики, но долоклото знам се изхвърлят с изпражненията и няма начин да му навредят при продължителна употреба.

# 14
  • Мнения: 6 461
До като има колики можеш да даваш Саб.

Общи условия

Активация на акаунт