Колко често акате?

  • 2 613
  • 42
  •   1
Отговори
  • Мнения: 47
Ние от три четири дни акаме по 2-3 пъти на ден. Като последното е по-рядко. Това нормално ли е? Педито каза че трябва да ака след всяко хранене.

# 1
  • Мнения: 1 448
На каква възраст е детето, с какво го храниш?

# 2
  • Мнения: 47
на 2 месеца с нан

# 3
  • Мнения: 1 448
Мисля, че си е съвсем нормално  Hug Първите месеци и Явчо беше почти постоянно с пълен памперс  Laughing Под "по-рядко" какво имаш предвид? Нормално е да е кашесто...

# 4
  • Мнения: 47
стои пресечено и попило в памперса

# 5
  • Мнения: 344
Не е нормално да е пресечено особено ако има остра миризма!

# 6
  • Мнения: 4 428
В случая не е толкова важна честотата, а "консистенцията". Откакто яде пюрета, Маги ака поне по 4-5 пъти на ден. Преди това по 1 път. Така, че не е проблем да ака често. Но наблюдавай как изглежда акото. И аз мисля, че не е нормално на е пресечено Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 116
Докато беше само на NAN акаше по един път. След това с пюретата по 2 пъти.

# 8
  • Мнения: 5 391
На цялото семейство ни е добра перисталтиката.

# 9
  • Мнения: 7 640
На цялото семейство ни е добра перисталтиката.

и при нас е така.
П.С. само малките акат, за големите думата е друга Embarassed

# 10
  • Мнения: 5 391

П.С. само малките акат, за големите думата е друга Embarassed
Е, ако пусне тема с другата думичка, аз там и цифром ще се отчета.

# 11
  • София
  • Мнения: 980
Дъщеря ми беше на НАН ха, и от него се запичаше. Пресеченето може да е или от алергия към млякото или прехранване, казват още от претопляне, но какот го описваш най-добре се обади на докторката, твърде сте малки за експерименти!!!

# 12
  • Мнения: 832
стои пресечено и попило в памперса


Това на разстройство ми прилича, Вики като има разстройство му е така.

# 13
  • Мнения: 27 524
Аз обикновено веднъж на ден  Laughing
Синът ми до около 4 месеца по 8 пъти на ден  Laughing
После - по 2-3 пъти.
Напоследък по един два пъти...
Колкото и да са бройките, все е нормално, ако няма запек и разстройство (честото и меко не е равно на разстройство).

# 14
  • Мнения: 82
Защо не се консултираш джипито при нас проблема беше друг ние се запичахме и въведохме плодовите пзрета на 2 месеца и половина мисля че няма да има проблем и при теб.на ХИП има много богата гама пюрета попитай за такива които нормализират.По няколко грама мисля че няма да е фатално в краен случаи смени млякото чувала съм за фризолон които разхлабва и флизолака които пък запича моя комчийка даваще смесено и от двете и имаше наистина нормализиращ ефект.Но посъветваи се първо с доктора на детето Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт