DVD и гимнастика за бременни

  • 759
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35 953
Здравейте!
До скоро нямах DVD или видео, но непрекъснато попадах на места в интернет, където се предлага за продажба гимнастика за бременни. Сега имам вече DVD /от онзи добър белобрад дядка ... /, но не мога да се сетя къде точно се предлага такъв вид гимнастика на CD Рових и в ДаНет, но не видях
Моля, помогнете с някое линкче, защото май е крайно време да започвам
Поздрави!

# 1
  • Мнения: 440
Zdravei,
Az si pora4ah v na4aloto na meseca DVD-to s "Fitmama"
Eto ti napravo tiahnija e-mail i se razberi s momi4eto, kazva se Maria. Dostavjat ti go do ofisa ili u doma:mail@family-bg.com
uspeh!

# 2
Здравей, Лилу!
Бих искала само да те попитам, дали си доволна от упражненията показани във видеокасетата? На мен самата много ми движение, а при това студено време се страхувам да се разходжам много, затова си мисля също за тази касета!

# 3
  • Мнения: 440
Цитат на: daisy
Здравей, Лилу!
Бих искала само да те попитам, дали си доволна от упражненията показани във видеокасетата? На мен самата много ми движение, а при това студено време се страхувам да се разходжам много, затова си мисля също за тази касета!


Здрасти Дейзи,
Упражненията са доста приятни и стават основно за раздвижване, както и натоварват мускулните групи, които трябва. На мен лично не са ми достатъчни (поне за сега) Grinning и ходя доста пеша, както и правя йога упражнения за бременни.
Заслужава си за се купри програмата, тъй като освен гимнастиката за бременни има и дихателни упражнения за раждането, както и възстановителен курс за след това.
Чесно казано ходенето пеша си е най- хубаво.
Успех момичета!

# 4
Blagodaria ti mnogo, mila, Lilu!
V takav sluchai shte si poracham tazi kaseta! Niamam tarpenie da se razdvija malko! Nadiavam se, 4e i s teb vsichko e nared! Jelaya ti mnogo priatnbi emocii!

# 5
Sega, vidiah 4e shte stavash mama na dve bebenca. Super!!!

# 6
  • Мнения: 440
Благодаря ти мила,
Да, двечки са ми.
И на теб пожелавам всичко най, най-хубаво, и най-вече супер сладко и послушно бебе.

Общи условия

Активация на акаунт