Бременна ли съм?

  • 1 658
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 131
 Rolling EyesЗдравейте, момичета на този прекрасен сайт!!! И аз може би като някои  от вас от известно време имам терзания бременна ли съм или не?????Това ме побърква направо.Имам повечето от посочените от вас симптоми като този с гърдите е особено силно проявен-станали са като"бомби"-чувствам се като секс бомба Laughing...твърди и чувствителни....болки в яйчниците,спрях цигарите, но последните 2 дни сякаш ми се пуши,правих тестове...но втората чертичка е много бледа...закъснява ми с 10 дни.Ходих на гинеколог-гледа ме на видеозон-нищо не видя-но каза че ми е тънка лигавицата 9мм,а трябвало да бъде поне 20мм Sad.Прегледа ме и на магаренцето-пак нищо ,но там пък каза,че матката ми е твърда,което пак клони към отрицание...Притеснявам се понеже ми е трета бременност ,но първа желана..Ще се радвам ,ако ми помогнете Simple Smile

# 1
  • София
  • Мнения: 718
А с какъв УЗ те преглеждаха - коремен или вагинален? Вагиналният е по-точен, макар че при теб е още рано. Защо не изчакаш още 1 седмица и да отидеш пак?

# 2
  • Мнения: 131
 SadЕхографа беше коремен...стар метод....а иначе после ме прегледа на магарето...май трябва да со сменям този....а ми го бяха препоръчали............

# 3
  • София
  • Мнения: 718
Иди на вагинален и успех!

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 1 223
Разкарай го тоя гинеколог. Той нормален ли е тоя  #2gunfire на коремен каквото и да те гледа нищо няма да види. 10 дена са много закъснение би трябвало да се види нещо на вагиналния ехограф.

# 5
  • Мнения: 674
О и аз мисля,че трябва да се вижда 10 дни са все пак newsm78
Успех и да се похвалиш Hug Praynig

# 6
  • Мнения: 3 322
И моята беше бледа, но след 3 дни се очерта ясно. Задължително вагинален ехограф и внимавай кой те "бърка", при толкова малка бременност не е желателно въобще преглед с ръка.

# 7
  • Мнения: 7 640
И моята беше бледа, но след 3 дни се очерта ясно. Задължително вагинален ехограф и внимавай кой те "бърка", при толкова малка бременност не е желателно въобще преглед с ръка.

я не шашкайте жената, навремето преди ехографите как са преглеждали Crossing Arms.
В тоя срок и на вагинален е възможно да не се види нищо сигурно, но за предпочитане е по-добре от коремен.

# 8
  • Мнения: 382
Аз мисля,че щом имаш втора чертичка макар и бледа и ти закъснява 10 дена си бременна.Но е хубаво да си направеш още едн тест.Успех

# 9
  • Мнения: 2 891
изчакай още малко и пробвай пак. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 2 825
Отиди на друг лекар, да те види на вагинален ехограф. При 10 дена закъснение и втора чертичка, мисля е доста обещаващо Simple Smile
Стискам плаци  Peace

# 11
  • Мнения: 131
Да, определено сте прави сладурани....ще сменя лекаря....все пак ми е трета бременност но беше отдавна ...но мисля ,че поне първата ми я откриха с вагинален..дори само като ми видя гърдите преди да ме прегледа-каза "Има бременност"!
Ще ми се и сега да е така или поне скоро да разбера какво ,защото си е много тормозещо всичко-инае пък нито ми е лошо както преди,нито усещам нещо....може и да съм се вманиечила #Crazy

# 12
  • София
  • Мнения: 1 368
Здравей от мен!Мисля че си бременна!НА мен цикълът ми закъсняваше 15 дни,първите няколко теста бяха отрицателни,а аз продължавах да купувам и да правя и все отрицателен резултат.Това бе първият месец,в който започнахме опити с мъжа ми и вътрешно усещах че е станало,но теста не показваше това.На 20-ия ден от закъснението отидох на лекар.На вагиналния ехограф нищо не се видя и лекаря помисли,че става дума  за извънматочна бременност.Прати ме на кръвни изследвания,те показаха положителен резултат,тогава направих отново тест.......Бледата чертичка ще я видиш в подписа ми.Стана доста дълго писмото ми,но се разчуствах......Нека стане така,както искаш ти.Успех!

# 13
  • Мнения: 131
Да, и аз усещам, че не съм самичка и дай Боже е така...... Grinning Просто само затова мисля и се притеснявам всеки път,когато отида във WC-то какво ще установя....не искам да се разочаровам.....на нас също ни е първи месец опит-надявам се успешен:)
Благодаря ви за подкрепата,сладуранки!!!

# 14
  • Мнения: 1 209
И при мен третия тест беше положителен, но втората беше много бледа.
На 10-ия ден от закъснението с вагинален ехограф док потвърди, че съм бременна!!!

Успех...

Общи условия

Активация на акаунт