Всяка нощ сънувам, че изневерявам

  • 9 415
  • 48
  •   1
Отговори
Е тук от известно време насам всяка нощ сънувам, че изневерявам.Едни кръсиви мъже /познати/, бивши и недокосвани ме целуват, гушкат ме и нещо ми е много хубаво.Като се събудя и си казвам "Какъв хубав сън!".Имам чувството, че съм го изжвяла - хем ми е било хубаво с друг, хем не съм изневерила наистина.Леле какви ги говоря....... Rolling Eyes Защо според вас ги сънувам тия неща? Щастливо омъжена съм, а мъжа ми е страхотен любовник.Нищо не ми липсва.Имаме и готино бебче, ласките не липсват - не че са много /на мен все тия неща не ми стигат/, но не са и малко.Защо сънувам, че изневерявам и защо след това ми е толкова хубаво?Аз нещо май съм полудяла  Embarassed !!!!!!!!!!

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Хормонален дисбаланс Joy Ще се оправиш Wink

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех Joy Joy Laughing

# 3
# 4
  • Мнения: 155
аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех Joy Joy Laughing

 Joy Joy Joy и на мен ми се е случвало  Joy

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Няма лошо човек поне насън да се разнообразява  Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 3 359
Стига, мила, всичко е наред   bouquet
Не се терзай излишно, това не значи, че се разпада бракът ти, просто хормони, както каза belinda  Hug

# 7
  • Мнения: 592
И на мен ми се е случвало и да изневерявам и да ми изневеряват на сън: но аз го пиремам философски: по-добре на сън, отколкото на яве. Не го мисли иначе можеш да развалиш хармонията в сем.отношения

# 8
  • Мнения: 8 917
Просто сън Wink

# 9
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Няма лошо човек поне насън да се разнообразява  Laughing

Това ми хареса Party И аз съм сънувала, че изневерявам и че ми изневеряват и на сутринта се чувствам едно такова странно, все едно се е случило.  Погледни на това от забавната му страна Crazy

# 10
  • Мнения: 463
аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех Joy Joy Laughing

ми правилно. безобразник, как смее Grinning

# 11
  • Linz
  • Мнения: 11 619
аз преди често сънувах,че хващам мъжа ми в изневяра и като се събуждах му се цупех Joy Joy Laughing
Така де- за изневяра става въпрос... трябва и сметка да му държиш и обяснения да искаш. И извинения! Crossing Arms
 Joy Joy Joy

# 12
  • Мнения: 1 555
Няма лошо човек поне насън да се разнообразява  Laughing

Определено подкрепям  Peace

# 13
  • Мнения: 647
Спокойно , това си е само сън.Сега какво да не очакваш да ти дадем съвет да поискаш прошка от съпруга си ? Нещо се е случило и съзнанието ти така е предъвкало нещата. Наслаждавай се на авантата   261uu  261uu

# 14
  • Мнения: 3 334
много често на сън изневерявам и ми изневерява мъжо hahaha Joy hahahaНаслаждавай се! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт