Фарингит и ларингит

  • 9 233
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 657
Малкия ми е от няколко дни с ненормална кашлица и вчера ни изсписаха АЦЦ КиД и Зиртек.
Какво друго мога да му дам,защото от тая кашлица се дави и стига 4ак до повръщане нощем.
А от днес и носа му те4е,като все едно съм пуснала кранчето с водата Cry

Последна редакция: чт, 23 ное 2006, 13:16 от Йо

# 1
  • Мнения: 2 082
каква е кашлицата в крайна сметка-ацц-то е за отхрачване ,а зиртека за алергия.защо са изписали и двете.

# 2
  • Мнения: 702
Прави му инхалации със сода или лайка.

# 3
  • Мнения: 430
Може да е бил със задна хрема и от това да са се събрали секрети, които да отхрачва. От АЦЦ кашлицата няма да спре, поне не веднага, но е добре да отхрачи каквото се е събрало. Това, че са тръгнали сополи е добре, поне няма да текат навътре. Ако можеш да го караш да се издухва... Слагаш ли му някакви капки за нос? Аз съм доволна от Коларгол. От него тръгват навън  сополите.

# 4
  • Мнения: 2 657
Ами при нас проблема запо4на преди около месец,като се запо4на с едно кашляне само през ноща и давене и повръщане всяка нощ от това закашляне.Като от два дни запо4на да кашля и през деня-постоянно.Кашлицата през ноща я отдадох на пе4ката,но пък въздуха се овлажнява и ве4е незнам.

# 5
  • Мнения: 1 655
По описание много ми прилича на бронхиални спазми, причиняващи се от алергия. Синът ми получаваше като по-малък такива спазми, сега вече доста по-рядко и бързо ги овладявам. Свързваш ли започналата кашлица с тръгване на ясла, или закупено нещо ново в къщи? Огледай хубаво жилището ви за мухъл, понякога и влагата е предпоставка.
Бронхиалните спазми се повлияват от инхалазии с вентолин и физиологичен разтвор, може и само с физ. разтвор. Аз ги овладявам най-бързо с хомеопатия.

# 6
  • Мнения: 2 657
Свързваш ли започналата кашлица с тръгване на ясла, или закупено нещо ново в къщи? Огледай хубаво жилището ви за мухъл, понякога и влагата е предпоставка.
Бронхиалните спазми се повлияват от инхалазии с вентолин и физиологичен разтвор, може и само с физ. разтвор. Аз ги овладявам най-бързо с хомеопатия.

Не,не я свързвам,защото той ходи ве4е три месеца и нямахме проблеми.
Мухъл и влага за сега не са на лице.
Според мен проблема е от пе4ката,защото се отопляваме на дърва и малко или много постоянно има прах-така мисля аз.

# 7
  • Мнения: 88
За ларингита задължително е в стаята, където спи да е влажен въздуха.Съд с вода и мокри кърпи.Инхалации с лайка три пъти на ден. Също и една лъжица мед със синапено брашно, след хранене.Ние сме в момента така и ефекта е налице. Също и капки за нос Коларгон, за да искара секретите от носа.Също всеки ден триабва да се проветриава.А Зиртека от колко време го давате?

# 8
  • Мнения: 2 657
Задължително въздуха във стаята се овлажнява и редовно проветрявам Peace
Зиртека го давам от в4ера.

Тази нощ нямаше изпълнения/имам предвид кашляне и повръщане/,незнам на какво се дължи newsm78

# 9
  • Мнения: 88
Това е хубаво, че не сте кашляли. За Зиртека питах, защото при нас беше изписан за 3 месеца.Ако прочетете повече за него ще видите колко странични ефекти има това лекарство.Аз се консултирах с доста лекари и ми казаха мах.7 дни и го спрях.Сега всичко е наредслава богу.Пожелам Ви, успех и дано не кашля вече детето.

# 10
  • Мнения: 2 657
Това е хубаво, че не сте кашляли. За Зиртека питах, защото при нас беше изписан за 3 месеца.Ако прочетете повече за него ще видите колко странични ефекти има това лекарство.Аз се консултирах с доста лекари и ми казаха мах.7 дни и го спрях.Сега всичко е наредслава богу.Пожелам Ви, успех и дано не кашля вече детето.

Ami като гледам масово се изписва за дълъг период-та незнам.Ние в понеделник сме на преглед,та ще видим,какво ще ни кажат.

# 11
  • Мнения: 88
Хубаво е, че сте в понеделник пак на лекар.Най-добре ще преценият за Зиртека дали да го продължите или спрете.Пишете ако имате време какво ново са ви казали.

# 12
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Консултация с УНГ специалист имаш ли възможност да направиш?

# 13
  • Мнения: 2 657
Консултация с УНГ специалист имаш ли възможност да направиш?

Ами да Peace
Кажи за какво по-точно става въпрос newsm78

п.п.Ние с теб двете май все едакви проблеми имаме ooooh!

# 14
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Ами да Peace
Кажи за какво по-точно става въпрос newsm78
п.п.Ние с теб двете май все едакви проблеми имаме ooooh!

значи аз се поставям на твое място - и първо това ще направя, консултация с добър УНГ колкото е възможно по-скоро без отлагане.
Задължително да се видят ушите много добре, гърлото (сливици), всичко, но УНГ непременно.

Общи условия

Активация на акаунт