Kak da razbera dali e momche ili momiche ?

  • 12 152
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
Zdraveite, Az sam iavno edna dosta lubopitna badeshta maika, zashtoto ne moga da izchakam 4 mesetza, za da razbera dali she imam momche ili momiche......
Zatova vi molia za pomosht i informacia otnosno tova kak maje da se razbere po rano pola na deteto ? Ima li internet sitove ili druga info s koiato mojete da mi pomognete?
Inache znam, che nai vajnoto e bebcheto da se rodi jivo i zdravo i che she go obicham  Heart Eyes nezavisimo ot pola, no vse pak lubopitstvoto si e lubopitstvo  Embarassed

# 1
  • Мнения: 6 155
До като не родиш няма как да си сигурна в пола Laughing
Има разни тестове и други таблици, но не са верни Naughty

# 2
# 3
  • Мнения: 1 448
Както се казва - Един Господ знае /май така беше  newsm78Laughing Ако питаш мен ще е или момче или момиче  Naughty

# 4
  • Мнения: 1 455
Изчакай още един месец и отиди на 3Д.Там няма как да сбъркат.

# 5
  • Мнения: 574
Няма да си сигурна докато не родиш и ще се питаш всеки ден! Вече 5 пъти ми казват момиче(на видеозон)!Аз имам някакво особенно предчуствие че ще е момче!Вече съм изчислявала по всички възможни формули и при всички резултатът е момче !Не зная на какво да вярвам  вече !Но след ден вече ще гушкам моето бебче и не ми пука какво ще е е!Само да е живо и здраво!Успех и лека бременност!  bouquet

# 6
  • Мнения: 595
Мисля че няма как да разбереш със сигурност.Моли се да е живо и здраво а то каквото и да еще ти донесе радостта от копнежа...........

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 046
Ще си останеш с любопитството. Бабините измишльотини може да имат понякога съвпадение с действителността, но като цяло не са верни. Ехографите и те понякога лъжат  Crazy По- скоро докторите се заблуждават понякога. Като се роди, ще разбереш със сигурност  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 986
  Едва,когато се роди,ще разбереш Mr. GreenАз изчислявах по какви ли не формули/използвай търсачката,във форума има доста такива теми с различни таблици и методи на изчисление/,на всички ми излиза,че ще родя момче,но пък трима доктори го видяха като момиче LaughingСъвсем скоро ще разбера кой-прав,кой-крив Wink

# 9
  • Мнения: 4 621
Ще си останеш с любопитството. Бабините измишльотини може да имат понякога съвпадение с действителността, но като цяло не са верни.
С напредването на бременността ще имаш възможност да разбереш, просто имай търпение  Hug
Лека бременност Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 718
Изчакай още 3 седмици и на 3Д ще ти кажат.

# 11
  • Мнения: 6 461
Когато се роди ще разбереш сто процента какво е........... Wink

# 12
  • Мнения: 8 505
Изчакай ехографа,а за най-сигурно-раждането.

# 13
  • Мнения: 5 362
Както се казва - Един Господ знае /май така беше  newsm78Laughing Ако питаш мен ще е или момче или момиче  Naughty
Peace
 Joy

# 14
  • София
  • Мнения: 4 585
Ще си останеш с любопитството. Бабините измишльотини може да имат понякога съвпадение с действителността, но като цяло не са верни. Ехографите и те понякога лъжат  Crazy По- скоро докторите се заблуждават понякога. Като се роди, ще разбереш със сигурност  Mr. Green
И аз така мисля Peace Аз също още не знам пола,а съм в края на 4 месец. След около 10 дни ще ходя на 3Д и там трябва да ми кажат със сигурност уж Grinning
Иначе и аз изчислявах по разби таблици и общо взето ми изязоха половината за момиче и половината за момче (даже май малко повее в полза на момче stork-boy). Но това е абсурдно една таблица да определи пола. Дори и да познае, си е чисто съвпадение. А и вече хиляда човека ми казаха различно, като ми гледат формата на корема и т.н. Едни казват момиче, едни момче...Божа работа... И аз вече нямам търпение да разбера какво ще е ... Доскоро бях почти сигурна,че ще е мъж (някакво вътрешно усещане), сега нещо се разколебах и си мисля за девойка, но със сигурност ще разбера през май животи здраве и се моля само всичко да е наред и да ми е здравичко Praynig
Ако искаш разфлрдай това:http://forum.all.bg/showthreaded.php?Cat=0&Number=314588&an=0&page=0   , но те съветвам да не се връзваш много на тези неща LaughingЛека бременност  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт