Бледа втора чертичка след време???

  • 3 433
  • 36
  •   1
Отговори
  • Мнения: 957
Озадачена съм дали да си мисля най-хубавото или тестовете си правят някаква шега с мен. Пробвах вече 2 марки и двете показват втора бледа чертичка след време, искам да кажа след нормалното време, в което тестът би трябвало да даде резултат. Тестовете са от по-чувствителните 10 mlU/ml. Все още не ми е закъсняло, има около 2 дни до датата на М, а днес е третият ден, когато виждам 2ра чертичка.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 19:27 от elfljo

# 1
  • Мнения: 9 077
Колко по-късно?
Ти поне от доста време си във форума, знаеш че много често се задава този въпрос и отговорът винаги е един: трябва да се спазва времето, указано на опаковката, защото ако има появила се по-късно линия рядко значи бременност, а е по-скоро изпарителна линия.
Но, много пъти се е случвало по-късно направен тест, след закъснението, да покаже втора черта.
При теб обаче тестът е по-чувствителен, така че според мен, изчакай закъснение, направи пак тест, ако може пак от този и този път гледай резултатът да е в редовното време Heart Eyes
На мен лично ми намирисва на бременност Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 120
elfljo , мисля, че си бременна и съм много щастлива ако се окаже така, да знаеш. Съдя не само по тестовете, но  и по графиката ти.
Тестовете, за които говориш показват по-ясна чертичка, чак след закъснението и винаги по-късно от указаното време. Правих от тях, когато бях бременна за кратко.
Успех. Hug  

# 3
  • Мнения: 957
ами някъде след 15 минути. Друг път обаче не ми се появявала никаква изпарителна линия, а постингите за бледи чертички съм ги пропускала, защото никога не съм имала никакви втори чертички - нито бледи нито по-тъмни.

# 4
  • Мнения: 2 120
Точно така след 15 минута отчита този тест. Бях бременна тогава и `Шуър чек` ми отчиташе на 5 минута,  а този продължаваше да отчита на 15 минута. След два дни си направи друг тест , за да си сигурна, но мисля, че не е изпарителна линия,  абебе-виж си графиката-перфектна е.

# 5
  • Мнения: 957
Ами много невероятно ми се струва. Миналия цикъл бях цял месец болна - много тежък бронхит, два антибиотика и куп други лекарства, 2 пъти ме облъчваха с рентген, въобще пълна отврат. Та затова по отношение на овулацията ми този цикъм и успешния изход на края на цикъла съм повече от скептично настроена, ама може и да стават чудеса Simple Smile

# 6
  • Мнения: 2 120
Лятото карах пневмония и ме облъчваха поне 5 пъти, защото я карах два месеца, та от лекари знам, че рентгена не е толкова вреден, даже почти никак за теб. Вреден е за този, който работи на него.
Колкото до антибиотиците, познаваш мами от форума, които бяха болни, пиеха антибиотик  и в същия месец забременяха.  Божа работа.
При теб все пак е следващ цикъл ,така че, аз се надявам скоро официално да се похвалиш. Стискам палци.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 368
И на мен ми намирисва на бременност.В подписа ми ще видиш моята бледа чертичка,а в първите 10 дни от закъснението на цикъла ми теста беше отрицателен.Моля се за теб!Успех!

# 8
  • Мнения: 9 077
Тоест, тестът отчита 15 минути?
В България има ли го  Embarassed
За пръв път чувам за такъв тест...
Стискам ти палци чертата да стане тлъста Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 1 680
При втората бременност си направих тест 6 дни преди очакваната дата на М и ми показа супер бледа втора черта. След 7 дни повторен теста ми показа вече ясна втора чертичка. Мисля ,че си бременна. Желая ти много късмет Hug

# 10
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Силно се надявам да си бременна Praynig

# 11
  • Мнения: 701
elfljo,стискам палци и да се похвалиш! Hug Praynig

# 12
  • Мнения: 674
О стискам и аз fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
Много късмет и скоро newsm32  ylinfant newsm17

# 13
  • Мнения: 5 317
 Praynig Praynig PraynigДано да си бременна.

# 14
  • Мнения: 7 914
Стискам палци да се удебели след няколко дена чертичката fingerscrossed
При мен на 7-ия ден теста беше отрицателен , а на 10-я правих два теста, понеже чертичката беше толкова бледа, че си мислех, че си въобразявам... Mr. Green Най добре отчита между 12-14-я ден Peace

Общи условия

Активация на акаунт