Питанка относно "Руди Ан"

  • 1 426
  • 6
  •   1
Отговори
  • by the sea
  • Мнения: 98
Може ли някой ползвал услугите и продуктите на въпросната фирма да сподели впечатления? Читави ли са изпълненията им??
Харесали сме си едно диванче, тяхно производство та в момента умуваме дали да заложим на родното и да си го поръчаме, или да се ориентираме към нещо произведено навън...

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Нямам лични наблюдения, но отзивите са добри.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11
Без да съм им рекламен агент искам да споделя,че моделите им са перфектно съчетание на визия,дамаска и разтегателен механизъм.Освен това консултантките им са много добри и търпеливи,което за изпокараните избиращи съпрузи е добре.Аз лично ходих веднъж със съпруга,два пъти сама и веднъж със брат ми,който има мебелна фабрика и накрая преди два дни поръчах EmbarassedИмалко вътрешна инфо-пред откриване на голяма нова фабрика са на изхода за София-значи развиват се хората. Peace

# 3
  • by the sea
  • Мнения: 98
Благодаря ви момичета!
Така или иначе диванчето на което хвърлих око по време на изложението" Дом, офис, вила" не ми излиза от главата, та изобщо няма какво повече да му мисля  Wink

# 4
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Много ми харесват диваните им, имах страхотно желание да си вземем такъв, даже си бяхме харесали, но заради многото харчове около новия апартамент накрая си избрахме по-евтино диванче. Макар че за качеството си техните изобщо не са скъпи Peace Така че давай смело Laughing

# 5
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Детското ни обзавеждане е от "Руди -Ан". Много съм доволна от тях, вече съм споделяля във форума. Точни, бързи и коректни. Peace

# 6
  • Мнения: 2 261
НА МЕН НЕ МИ ХАРЕСВАТ.Повече ми харесват на Ян -ди.И са по здрави ,по ефтини.А наи хубави и ефтини са в едно магазинче на Капитан Райчо.Там си поръчах аналог на първия само за 400лв.Става 180/180,такова ми бе мястото,но ми е достатъччно голям и удобен.Но щом си си  харесала,вземай,не си убивай хатъра.И създраве да му търкате дамаската.

Общи условия

Активация на акаунт