Сауна по време на имплантация?!

  • 1 339
  • 10
  •   1
Отговори
Здравейте , момичета!

Правихме си бебе на 11.10, 16 дни след последният ми мензис. Мислех че съм забременяла тъй като имах някои от признаците. Миналата неделя ходих на парна сауна и се пристеснявам , че може да съм убила зародишчето по този начин... Sad CryПада се да е било по време на имплантацията...Днес си направих тест и показа само една чертичка SadОчкваната М е в петък. Малко подраних, но на теста пише ,че отчита резултати след 7 ден от бебеправенето. Доста съм подтисната. Имам син на 5.5 и след него 2 мисед аборта.

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Виж сега ако наистина искаш бебче ще си спестиш разни такива процедури с които съзнателно би възпрепятствала щастливото събитие   bouquet Иначе това с тестовете дето отчитат 7 дена след зачеването, за мен лично е рекламен трик. Замисли се малко какво влагат компаниите в понятието зачеване. Моето мнение е че те имат предвид 7 дни след имплантиране на зародиша. Не мога да си обясня как организма ти ще произвежда хормона на бременните  Embarassed така ли се казваше  newsm78 при положение че зародиша още не се е закрепил за матката и пътува в края на седмия ден някъде по тръбите на финалната права. Незнам ако бъркам поправете ме но аз мисля така. 7 дни след зачеването означава датата на лелката че и след това.

# 2
Ами точно на 7 мия ден имах леко зацапване като при имплантация, но си помислих ч е е от бурен секс. А иначе шо се отнася до сауната не искам критика а само отговор дали това би причинило смърт на зародиша. Моля... и без това рева цял ден...

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 1 230
Виж сега не ме разбирай погрешно, не искам да те критикувам и дори ако е прозвучало така то знай че е било с най-добри чувства. Днес разбрах например, че трябва да избягвам горещата вода като се къпя. Това можело да предизвика помятане. Но ти не знаеш дали наистина е имало имплантиране. Не си го навивай защото после мнооооого боли. Това зацапване може да е било и от много други неща вкл. и от секс.
И не на последно място всички тук се подкрепяме и си мечтаем за бебе. Някой например от доста дълго време. И ако ти ревеш и се притесняваш за дребни неща ще стане трудно за теб. Искрено се надявам да видиш двете чертички в дори още този месец и спри да се притесняваш. Запомни че така повече си вредиш. Усмихни се защото аз и всички останали тук те подкрепяме и  Hug И заповядай в седмичната темичка.  Hug

Забравих да ти кажа но тук често се дискутира какво би навредило и какво не и всеобщото схващане е че съзнателно трябва да се пазим от неща за които не сме сигурни че са безопасни.

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 18:11 от 6u6on4eto

# 4
  • Мнения: 2 120
Когато се прави бебе не се вземат горещи душове, за сауна да не говорим.

# 5
Благодаря за инфото!И за положителните думи Simple SmileАз наистина не си мислех че сме направили нещо , зашото бебеправенето беше след 14-тия ден, но като видях зацапването и започнах да си мисля, а то се случи на другия ден след парната баня. После започна параноята. Трудно преживях двата спонтанни аборта , че и втори кюртаж ми правиха след втория и сега съм доста параноична. А имах такава лека и прекрасна първа бременност...А за горещите душове и сауната не знаех, но вече знам. А що се отнася до абортите така и не се разбра причината. Хормони и генетика са ОК. Дали не трябва да се посъветвам с някой от вашите специалисти?Да пия хормони за по добра лигавица?поизчетох постинги както виждате преди да се регистрирам преди 2 часа.

Моля, даваите съвети!Лекарите не информират за нишо!Прегледа и цитото бяха Ок и ми казаха :" Давай!"Нищо повече.

# 6
  • Мнения: 2 120
Причините за абортите могат да са различни, но мисля, че можеш да се консултираш с някой от специалистите по стерилитет, малко стресиращо звучи самата думичка, но само те са компетентни.
За по-добро имплантиране могат да ти предпишат нещо хормонално, като прогестерон например. Отиди при някого. Така мисля аз.

# 7
  • Мнения: 9 074
Подкрепям мнението на Дара Simple Smile

# 8
Много благодаря за отговорите !Моля Praynigдайте координати на специалист, от който сте доволни!

# 9
  • Мнения: 7 716
Сауната и опитите за забременяване са несъвместими.
Два аборта са вече много, така че си направи имунологични изследвания.

# 10
Къде и при кого ще ме посъветвате да направя имунологични изследвания?Предварително благодаря!!!

Общи условия

Активация на акаунт