AVON кампания 13 И 01

  • 15 041
  • 328
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
запис   Laughing

# 2
# 3
  • Мнения: 1 860
 Здравейте, момичета! Искам да се запиша за тази тема, че станах представител на AVON преди няколко дни, тук в UK.  Hug

# 4
  • Мнения: 1 807
запис...+въпрос?

пак за кремовете...
до сега съм си взимала кремове само на naturals и един там лятото с витамини.
Сега ми се иска да си взема нещо по-така уж за свежест, бръчки и сияние. Кожата ми е суха към нормална на 29г. съм.

Спряла съм се на Ageless Results стр.24 К01 и Орянджевия Solutions (овлажняваж крем с лек тониращ ефект и фактор 20) стр.122 К01??
Кажете си мнението или ми препоръчайте някой друг крем?

# 5
  • Мнения: 35 950
Био6 или не знам как се казва сега беше много приятен - лично пробвано Simple Smile /дневен и за около очи, нощния - не съм/

# 6
  • Мнения: 286
 от кремовете на Ейвън ми  допадна само един крем-24-часовия ,но тои е по- лекичък...по -тежък е БИО 6

Последна редакция: ср, 22 ное 2006, 18:15 от Gerko

# 7
  • Мнения: 844
И аз да се отчета и да кажа че съм много доволна от новата спирала на AVON и от глицериновия крем за ръце до сега ползвах този за ръце и нокти но този е супер!

# 8
  • Мнения: 35 950
довечера си чакам спиралата  smile3508

# 9
  • Мнения: 286
мммм да..моля кажете си мненията за спиралката Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 354
Здравейте  Grinning Аз съм Веси и съм на 17 години  Embarassed Не съм мама,но това е най-добрия форум за представители и клиенти,който съм посещавала.Адски съм се влудила около козметиката на Авон и затова реших да се включа.

Относно последно излезналата спирала СуперФул,аз лично не съм я пробвала,но имам 7-8 адски доволни клиенти,за което си правя изводите Simple Smile)))

П.С.
Искренно се надявам да не бъда дискриминирана заради възрастта си или защото не съм мама Praynig

Благодаря Ви!  Grinning

# 11
  • Бургас
  • Мнения: 5 914
здравей Одисея, всъщност не си единствения "малчо" във форума Wink, добре си ни дошла

Gigi , Ageless Results е хм .... доста "тлъст" крем, иначе мирише хубаво. Оранжевия, но не в тубата, а в кутийка "Сияйна кожа" много ми харесва. За този в тубата се чуха доста противоречиви мнения. 24-часовия и според мен е много добър, но е по-подходящ за лятото. Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.

# 12
  • Мнения: 35 950
Ретроактивния е добър като ефект, но мирише на одеклона на баба ти.

 hahaha

# 13
  • Мнения: 5 606
Gigi, определено Ageless Results е доста тежък крем. Аз си го взех, но ползвам само дневния, нощния го спрях, защото ми е прекалено тежък. И аз съм на 29.

# 14
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз съм на 27 с мазна кожа и з акремонете мога да кажа:
- а ню - 25+ - тежък крем, ползвах само нощния;
- с екстракт от нийм - мазничък и мирише ОТВАРТИТЕЛНО Sick;
- 24 часовия - лек приятен/ оценка 6 от мен/;
- с витамин С /спрян от производство, но аз съм се запасила Mr. Green/ - лек приятен и бързо попива

Общи условия

Активация на акаунт