Хотел Самоков в Боровец?

  • 1 621
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Планувам следващ уикенд извън София Simple Smile

Кажете си мнението за този хотел, ако някои го е посещавал скоро  Praynig

# 1
  • Мнения: 794
Бях там март месец в края на сезона .. не го препоръчвам - поредния соц- мастодонт,  който е в доста окаяно състояние..

Басейна ме изненада, капацитета на хотела също,  но е доста западнало ...

Едва ли скоро ще се инвестира нещо в обновяването му!
Не го посещавайте!

# 2
  • Мнения: 337
Мерси за съвета, ще се насоча към някой друго ново хотелче Simple Smile

# 3
  • Мнения: 270
Бях там март месец в края на сезона .. не го препоръчвам - поредния соц- мастодонт,  който е в доста окаяно състояние..

Едва ли скоро ще се инвестира нещо в обновяването му!
Не го посещавайте!

Потвърждавам написаното.Никога не съм харесвала този хотел,но сега състоянието му е под всякаква критика.

# 4
  • Мнения: 7 640
Бях там предния уикенд, отврат!
По-горе са писали момичетата вече, не знам за басейна, не ходих, но стаите са ад.
Ако ви кажа, че едното легло май не беше оправено, имаше косми по другото, а с какво бяха оставили да се завием- не е истина.

Банята - в полуразпад, а и леглата всъщност са два матрака един върху друг.
Стъклата мръсни, ТВ- с 5 канала.

Подобно е и в Рила.

# 5
  • Мнения: 337
Благодаря ви пак момичета  Hug сайта им щеше да ме подведе Simple Smile

Препоръчайте тогава някой готин хотел в Боровец, да не пускам нова темичка Simple Smile

# 6
  • Мнения: 270
Ако не държиш да е типичен хотел,бих ти препоръчала вила Stresov.Можеш да бъдеш сигурна,че отговаря точно на 5 звезди които има.Много е луксозно и комфортно.Ако имаш възможност да отседнеш там,изобщо няма да съжаляваш.А хотел за който се сещам в момента и който не е никак лош е Алпин.Ако не се лъжа,категорията му е 3 звезди. Peace

# 7
  • Мнения: 1 099
Незнам може и да съм пристрастна, но в Самоков винаги ми е харесвало.
Ходя там от много време и съм нямала оплаквания Rolling Eyes
Последно мъжа ми и детото бяха края на лятото и останаха много доволни, мъжа ми най-вече от храната Laughing
Иначе както казаха друг приличен вариант в Борожец е Алпин Wink

# 8
  • Мнения: 337
Аз се бях спряла на х-л Самоков, защото искам хотела да е с вътрешен басейн, фитнес и сауна примерно Simple Smile
Алпин май няма нито фитнес, нито басейн  newsm78

# 9
  • Мнения: 255
Горещо ти препоръчвам хотел Лион - сравнително нов ,много добра база, вътрашен басейн и всичко ,което искаш LaughingАко си вземете апартамент ще останете много доволни от условията!
Единственото неудобство е, че е малко отдалечен от центъра, но ако сте с дете това е предимство, поне според мен..

# 10
  • Мнения: 273
И аз не бих ти препоръчала х-л Самоков. Ние предпочитаме хотел "Сокол" : http://www.asareltour.com/hotel_sokol.php. Апартаментите им са по 79 лв и са с 2 бани и джакузи. Смятам, че е много добро съотношение качество/цена. Даже този уикенд ще сме там с малката и ако имаш интерес, може после да дам свежо инфо Wink

# 11
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806
По добре виж Рила / има и вътрешен басейн и е на центъра http://www.borovets-bg.com/main/photo_gallery.php?cell=4

# 12
  • Мнения: 1 288
хотел самоков е ужасен. вътре всичко си е както преди десетки години. ако искаш хотел с басейн, по-добре рила. там басейнът е остъклен- хем външен, хем на топло. не казвам обаче, че в рила е добре.
вила стрезов е перфектна, но цените са  ooooh!
алпин, лион наистина са добър избор. макар че последния път в лион чакахме час и половина да ни донесат салатите в ресторанта Thinking

Общи условия

Активация на акаунт