въпрос за климатик и бебе

  • 2 448
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Искам да попитам има ли майки отглеждащи децата си на климатик.Дали изсушава въздуха или го овлажнява,защото според мен го изсушава тъй като сина ми постоянно му е запушено нослето,но е сухо и няма сополи

# 1
  • Мнения: 14
И ние сме с климатик и Дани се чувства добре.Наистина изсушава въздуха, но аз слагам съд с вода в стаятя.През деня е 22 градуса, а през ноща 17.

# 2
аз знам 4е го изсушава.а за спане не е никак добре да се спи на климатик.ние имаме, но в хола ,а когато моята дъщери4ка беше малка топлехме с маслен радиатор в стаята където спеше

# 3
  • Мнения: 1 448
Ние сме с климатици, като бебе всяка вечер след баня му мажех ноздричките с Низита гел /педатърката така ме посъветва/ Simple Smile Гелът овлажнява и отпушва нослето  Hug

# 4
  • Мнения: 907
Според мъжът ми (той се занимава с климатици), въздухът в стаята не се изсушава, ако тя се отоплява с климатик. Аз не се съгласявам безпрекословно с него, но той настоява, че е прав. Може би, за да се разбере със сигурност, най-добре е да се измери влажността, но нямаме влагомер Simple Smile Другото, което казва мъжът ми, е че при по-ниска температура по-ниската влажност се усеща по-малко, т.е. при една и съща влажност въздухът ще ти се струва по-сух, ако температурата е по-висока.

# 5
  • Мнения: 2 952
Нямаме проблеми.Няма ли климатикът ви някаква програма  , включваща овлажняване леко на въздуха...При нас въздуха е много влажен , защото  живеем до морето ....нямаме проблем с това ...

# 6
  • Мнения: 1 294
Лятото го изкарахме на климатик, зимата също на климатик смятаме да изкараме.До колкото знам достатъчно е да има съд с вода в стаята за да овлажни въздуха в нея.
Няма проблеми.Дори в някой родилни вече е климатизирано.По добре е от печка с дърва Peace

# 7
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
И ние сме с климатик. Купихме си овлажнител за въдух  и беба се чувства добре  Flutter

# 8
  • Мнения: 191
Ами и ние сме си с климатик и не чувствам да изсушава въздуха!Напротив Криси се чувства много добре!

# 9
  • Мнения: 1 951
И ние сме само с климатици.Не мисля, че се изсушава въздуха  Peace

# 10
  • Мнения: 267
Привет на всички!ние сме на две седмици и също се гледаме на климатик.Педито като дойде на дом.посещение доста се нацупи, но ние нямаме алтернатива!доста се притесних дали не бъркаме като я гледаме на климатик, защото според педито колкото и да е далече от климатика , той пак завихрял въздуха и т.н. и т.н.Силно се надявам да не направим някоя беля с този климатик!А за влажността -според мен не изсушава въздуха!

# 11
Откъде да купя овражнител за въздуха? Ние също сме на климатик и определено въздуха е сух в къщи. На беба нослето свири - сигурно й се изсушава лигавицата

# 12
  • Мнения: 3 478
На климатик сме. До сега не сме имали проблеми.

# 13
  • Хасково
  • Мнения: 726
 и двете деца са гледани с климатици, нямаме проблеми. Ако сумти нослето промивам с физиологичен разтвор

# 14
  • Мнения: 2 047
    Ние спим на климатик и през нощта едва дишам от сухия въздух. Предпочитам да е по-хладно, но да е спрян през нощта.
  Когато дъщеря ми се роди пробвахме няколко дни с климатик, започна да покашля и със запушен нос. Правихме си 2-3 проби, сменяхме маслен радиатор и климатик, винаги с климатика се повтаряха тези симптоми. Това са ми впечатленията.

Общи условия

Активация на акаунт