СПА комплекс *Катарино* - Разлог

  • 968
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 834
Много ми харесва в сайта: http://www.bulgariaholiday.bg/index.jsp?p=3:3&regg=0&tp=4&hid=89, но ми се ще и мнение от посетили го вече хора. Особено с малки деца.
Най - ме вълнуват вилите към комплекса. Каква е разликата между едноетажните и двуетажните? Отоплени ли са добре, храната подходяща ли е за 2год. дете? Има ли транспорт до пистите на Банско?
Абе, всичко.
 От тур.агенцията ми го нахвалиха Naughty, ама аз нали съм си *Тома Неверни* Heart Eyes
Предварително Ви благодаря за вниманието!

# 1
  • Мнения: 4 668
Много е готино , това ни е любимото местенце  Peace Това което виждаш в сайта отговаря на 100 % ! Подходящо е за малки деца и още как - освен кошарките в стаите имат детски клуб и предлагат детегледачки почасово !
Имат транспорт до пистите в Банско - безплатен  Laughing!
Храната е подходяща , ако детето ти е на обща храна , но има всичко - супи , основно , много плодове , кисело мляко  ... мисля , че няма да имате проблем с това !
Във вилите не сме отсядали по причина , че всичко е в основната сграда - ресторанта , спа центъра , басейна и можеш да си ходиш по халат  Wink , докато от къщичките трябва да притичваш насам - натам ! Аз бих си взела апартамент !
Ако има друго питай , но наистина ти казвам - заслужава си отвсякъде  Joy

За сравнение - скоро бяхме в новият хотел " Родопски дом " **** в Чепеларе ( за да проучим положението преди ски сезона ) , ами ... доста са далеч от Катарино ( в негативен план ) според мен .

Отивайте , ще останете доволни !

# 2
  • Мнения: 834
Пипинка, благодаря ти за бързия отговор  bouquet
Вълнувах се от виличките, че в сайта им апарт. с 2 спални има само в тях. В хотела е норм. апарт., а става въпрос за сем. с 3 деца и задължително им трябват 2 спални + хол.
Още един път ти благодаря! Заплюх си го вече, край! Ще чакаме само новогодишните оферти, че още не са излезнали.

# 3
  • Мнения: 4 668
Е , с 3 деца вероятно ще трябва повече място наистина ... но искам да ти кажа , че какъвто и вариант да изберете - няма начин да не ви хареса .
Ние доста си похождаме насам - натам и имам поглед върху доста хотели , но този определено ми е любим . Нямаше и едно нещо , за което да мога да мърморя и да недоволствам  Laughing

Вземете си обаче от най - близките до хотела къщички именно заради притичването от сауната или басейна  в стаята ... като е по - кратко разстояние пак може да го вземеш по халат  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 1 417
Ето и офертата за НГ http://www.hotelkatarino.com/offer/paketni_oferti_Katarino_Zima_06-07_ind.doc. Определено хотела е много добър и е много подходящ за дечица, преди ски сезона сме почти всеки свободен уикенд. Ама цените им за НГ са  Shocked, според мен за тия пари си струва до отидеш в чужбина, поне може нещо ново да видиш или пък да си на топло Simple Smile, ама може би защото ние не сме скиори и предпочитаме на топло през зимата Wink

# 5
  • Мнения: 28
Разглеждах преди малко празничните офертите на хотела...и на мен ми се стори бая скъпичко Shockedпри положение,че сме 4-но семейство,трябва да платим и за официалната вечеря още+600лв. newsm78май трябва да се откажем от спа удоволствията Sad

# 6
  • Букурещ
  • Мнения: 7 831
Мястото е номер 1 просто newsm10

Общи условия

Активация на акаунт