Ситни пъпчици?

  • 625
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Мамчета, какви бяха пъпчиците от претопляне. Мисля че вчера я прегрях Евка и днес има ситни пъпчици на врата, около ушите и като излезем навън изчезват. От претопляне ли са според вас? Не е яла нищо ново тези дни.

# 1
  • Мнения: 2 019
най-вероятно

# 2
  • Мнения: 4 242
Случвало се е да се изпоти Ивата, но тя на ставаше на пъпчици а на розови петна, които бързо изчезваха. Следи къде се появяват и как изглеждат, увеличават ли се.

# 3
  • Мнения: 8 917
Най-вероятно е от претопляне Peace

# 4
  • Мнения: 289
По врата и около ушите може да са от изпотяване, или пък от допир с дрешки. При нас от плетени дрехи излизат пъпчици, и от такива с якичка, която трие кожата. От претопляне мисля че излизат и по лицето и тялото, и изчезват бързо.

# 5
  • Мнения: 108
Аха, от претопляне най вероятно.

# 6
  • Мнения: 284
От претопляне е.

# 7
  • Мнения: 88
Ние лятото се бяхме претоплили- появиха се ситни пъпчици по цялото вратле и зад тила. От запарването дори станаха с бели връхчета. Мазах ги с Бочко.

# 8
  • Мнения: 346
най-вероятно е от претопляне щом са по вратлето. Наблюдавай ги дали изчезват и кога се появяват.

# 9
  • Мнения: 269
аз знам че от претопляне са ситни и червени...а ние имаме бели, милиуми..така се роди. Вече е на 16 дни, но изобщо не изчезват...Sad

# 10
  • Мнения: 108
В родилното имаше такива бебчета и съм чувала от персонала там че така се изчистват след раждането Щом те притесняват консултирай се с педиатър за всеки случай Hug

# 11
  • Мнения: 6 461
Ами мисля че са от претопляне ,защото и на двамата ми сина са им се появявали пъпчици ,които след това изчезват.
Най-добре консултация. Peace

Общи условия

Активация на акаунт