Имам следната чуденка?

  • 3 146
  • 79
  •   1
Отговори

Анкета

Бихте ли организирали рождения ден на детето си в клуб, в който не се пуши?

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 05 дек 2006, 17:24

  • Мнения: 6 206
Понеже си развихрям енергията в нов детски център, имам следната чуденка:
Имам две помещения, идеята е едното да е за децата, другото за родителите.
Обаче по време на Рожден Ден, особено когато партито е тематично с декори и тн т , е абсурд да има и деца, които не са от рождения ден. Което означава, че едната зала автоматично е затворена за децата от почасовото гледане. Остава другата, в която са родителите, но ако там се пуши, не става да си играят и децата.
Остава вариант там да не се пуши.
Но като гледам какви пълни пепелници ми се оставят след всеки РД, въпреки че се сменят по няколко пъти, много се опасявам, че ще изберат да се празнува при мен при положение, че родителите не могат да пушат.
И направо не знам какво да правя. Трета зала на този етап не мога да осигуря. Нито да разделя тази за родителите на две.

# 1
  • Мнения: 9 894
сигурно ще прозвуча лаишки, но гледах в един клуб наскоро - залата, в която играеха децата, беше на приземен етаж, с големи прозорци, и родителите излизаха навън да пушат - хем си гледаха децата непосредствено през стъклото. Във всички помещения на клуба не се пушеше. Така става ли?

# 2
  • Мнения: 1 581
Само в непушачески клуб бих отишла за детски рожден ден  Peace
За моя си рожден ден може да се съобразя с приятелите си пушачи, но да завра група деца в одимено помещение, щото някой ще получи никотинов глад за 2 часа... не ми се връзва някак.

# 3
  • София
  • Мнения: 551
Предпочитам детски клуб в който не се пуши.Аз съм пушач и не ми пречи навън да изляза,за да запаля цигара.

# 4
  • Мнения: 656
Предпочитам детски клуб в който не се пуши.Аз съм пушач и не ми пречи навън да изляза,за да запаля цигара.
newsm10

# 5
  • София
  • Мнения: 565
Бих го направила само в клуб, където не се пуши. Все пак това е детски рожден ден и трябва да се съобразяваме с децата, не с родителите. Който иска да пуши излиза навън. На последния рожден ден, на който бяхме беше така и нямаше никакви протести. Преди известно време бяхме на друг, където залата за децата и тази за възрастните бяха разделени само от един параван. Обстановката беше като в претъпкан бар в 12 вечерта. Не бих и завела вече детето на подобно място.

# 6
  • Мнения: 4 053
Предпочитам детски клуб в който не се пуши.Аз съм пушач и не ми пречи навън да изляза,за да запаля цигара.

и в Патиланци не се пуши,а пък винаги е пълно, особено зимата,
така,че аз съм за зала за непушачи Peace

# 7
  • Мнения: 6 206
Трябва да поясня, че двете помещения са напълно отделени, с отделни входове и няма как димът от едното да стигне до другото.
Въпросът е дали при родителите, придружаващи рождениците да слагам детски играчки и малки шушки да им се моткат и да си играят. Което значи, че те няма да пушат.

# 8
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ние тук хубаво си говорим и гласуваме, но аз си мисля че е добре да пуснеш и анкета на място.
Хрумват ми някакви варианти да се направи така, че да не се налага родителите да пишат каквото и да било.

# 9
  • Мнения: 6 206
Оооо, аз анкета на място си имам.99% отговори, че нямат против да се пуши и в същото време пълни пепелници от тези хора.
Нещо не ми се вярва, затова питам пак.

# 10
  • София
  • Мнения: 11 658
Аз си мисля,че на никой родител нищо няма да му стане,ако не пуши час и половина-два!
Извинявай,че си позволявам да се намесвам,но при едно частно парти каквото е РД защо трябва да пускаш външни деца?Не е ли по-добре да се затвори клуба,освен ако не е заради финансите?Все повече клубове имат тази практика при минимум 10 деца /например/.
Малко офф: от една друга тема.Послушах те и организирах РД на сина си там където той иска,дано да е хубаво!

# 11
  • София
  • Мнения: 847
Пушачка съм (временно прекъснала), но въпреки това бих предпочела клуб, в който не се пуши. Все пак това са два часа, в които всеки пушач би могъл да се въздържи (изключая Светлана от ББ3 Mr. Green - шегувам се) или да излезе навън. Оня ден бяхме на РД в ментовия носорог, няма да ви кажа с каква воня на кръчма се бяхме напоили... Децата не стояха само в помещението за игра, ами непрекъснато се вряха и при нас, направо ме беше страх, че някое ще се залепи за някоя размахана цигара...

# 12
  • Мнения: 8 505
Да,разбира се.Като ми се допуши,ще изляза навън за няколко минути.И да няма възможност да я наглеждам,ще помоля някой от другите родители.После ще му върна жеста.

# 13
  • Мнения: 4 806
Каспър, първо искам да изразя своите почитания за това, което правиш и начина, по който го правиш.

Аз съм пушачка. Гласувах да не се пуши. Изхождам от собствения си опит, че сега (в зимните месеци) обикаляме с напразната надежда да се намери някакво място, където не да не се пуши, а просто да не е много задимено. Няма такова. Затова си мисля, че да - ако има пепелници, ще се пуши. Но, ако няма пепелници - няма да се пуши и повечето майки, независимо пушачки или не, ще предпочетат този вариант.

# 14
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Предпочитам детски клуб в който не се пуши.Аз съм пушач и не ми пречи навън да изляза,за да запаля цигара.

Разбира се ,че е така!Не бих завела детето си където се пуши,въпреки,че и аз съм пушачка!

Общи условия

Активация на акаунт