Как да се спася от дървояди?

  • 1 933
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 261
Здравейте.Може да  повтарям темата,но ми е спешно.Открих,че си  отглеждам дървояд.Не го искам за домашен любимец.Как да го изгоня?Помогнете моля ви.

# 1
  • София
  • Мнения: 903
Здравей, valikir.
И аз имам същия проблем. Един дървояд е нападнал леглото на малката. Оня ден питах специалист по въпроса и той ми каза, че се пръскало с някакъв препарат наречен "Дървомор".
Аз реших да отложа пръскането за по-топло време, затова не се поинтересувах откъде точно се купува този препарат, но съвсем скоро ще питам и пак ще пиша тук.

# 2
  • Мнения: 2 261
Blagodaria i shte chakam otgowor dali si go umorila Mr. Green

# 3
  • Мнения: 1 877
Значи за дървояд се взима една спринцовка с игла и се пълни с бензин,нафта или спирт и се впръсква в дупчиците на дървояда.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 508
Значи за дървояд се взима една спринцовка с игла и се пълни с бензин,нафта или спирт и се впръсква в дупчиците на дървояда.
Явно вече са резистентни, на моите имам чевството, че даже си чакат дозата newsm48

# 5
  • :)
  • Мнения: 337
Nie v kushti imame durvena lamperia, po neia ima edni takiva malki dupchici, ot durvoiad li e naiaden newsm78

# 6
  • София
  • Мнения: 903
Agi_ns, според мен най-вероятно става дума за дървояд. Ти не го ли чуваш как "хрупа" дървото ( при нас се чува , особено през нощта).

Общи условия

Активация на акаунт