дали и стига

  • 401
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 245
здравейте мами,много се измъчвам с моята малка маймунка докато се храним.в началото не искаше да суче и бях принудена да се цедя и да давам с шише,сега и е по-лесно , започна да суче обаче го прави точно 5 минути и спира,заспива и ако успея да я събудя и да я накарам да засуче отново го прави за 1-2 минути . като се има впредвид че  в първите 5 постоянно се напъва и шава направо незнам дали се наяжда това дете. понеже се притеснявам - като врекне давам да яде пак ама така не може цял ден... Sick какво да я правя-някакви съвети? в началото гълта яко- дали и стига и за това да отказва после?помагайте в борбата Crazy

# 1
# 2
  • Мнения: 245
мерси за линка. извинявям се че пиша нова тема за вече дискутиран въпрос,но нямах време да се ровя  Crazy

# 3
  • Мнения: 175
Здрасти, колко е голямо бебчето?
Малката ми Ева започна от третия месец да суче по 5 мин. и се наяждаше нормално. Повечето бебета се специализират в сученето и след 1, 2-ия месец започват по-бързо да се наяждат. Не се притеснявай. Храни си се нормално бебка, а ти предлагай винаги щом поиска или нещо хленчи и мрънка. Simple Smile

# 4
  • Мнения: 245
на месец и половина и няколко дена е Grinning мерси за мнението  Peace

# 5
  • Мнения: 175
А има ли достатъчно мокри памперси като преди?

# 6
  • Мнения: 8 917
на месец и половина и няколко дена е Grinning мерси за мнението  Peace

Ръководи се по нея - когато иска - давай. А след като спинка и наддава - всичко е ОК Peace

# 7
  • Мнения: 245
има мокри памперси Simple Smile аз от страх да не остава гладна давам цица почти всеки път като врекне и тя не ми отказва ,но днес май сме прекалили и двете ,защото се налагаше да я сменям на час-час и половина и всички памперси бяха препълнени Thinking Laughing бебешки проблеми Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 4 242
Щом има поне 6 пълни памперса за денонощие значи е добре детето. И правилно предлагаш гърда на всяко промрънкване, така задоволяваш всички нужди на бебето (глад, жажда, гушкане, топлина, телесен контакт с мама, общуване и т.н.) . Скоро ще ти порасте бебчето и ще разреди храненията, няма да ти е толкова тежко, мъничко е още.
Впрочем дъщеря ми винаги е сукала често и по малко, което е чудесно всъщност.

Общи условия

Активация на акаунт