Коледни подаръци за баба и дядо с образа на внучето

  • 2 861
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 315
Мили мами, дайте идеи.

Искам да направя коледни подаръци за родителите ми и свекитата с образа на внучето.
Миналата година бяха календари- традиционно нали.

Тази година ми се върти в главата чаши с негова снимка. Знам , че е изтъркано, не се сещам друго.

 Дайте идеи. Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 4 570
И аз се чудя, затова се абонирам за темата Hug.

# 2
  • Мнения: 2 125
Това е добра идея  Peace Даже се сещам, че такива чаши правят във фотото на Кодак на Витошка.

# 3
  • Мнения: 1 866
Аз всяка година правя собственоръчно поздравителни картички със снимката на дъщеря ми, сега и синът ми ще присъства. Правя и календар. Чашите са също добра идея, но мисля, че няма кой знае какво друго да се прави. Няма да им направим и тениски с децата Grinning Все пак къде ще ги кичат всички тези неща? Да не говорим, че свекърите ми имат вече 4 внучета, представете си всички да ги засипем с вещи с образите на децата. В тях ще стане изложба Grinning

# 4
  • София
  • Мнения: 1 315
Аз сега се сетих, че може стенен часовник, да знае някой къде може данаправя?
А и не знам не е ли мнгоо кичовско, но пък бабите има да се радват.

# 5
  • София
  • Мнения: 1 315
Lala, как правиш собственоръчно тези картички. Дай идея.
Моя син е единствено внуче за сега и бабите много му се радват, няма опасност от наплив на бебешки чаши Simple Smile

# 6
  • Мнения: 8 505
Замислила съм да обработя по някоя снимка с фотошоп и да им я подаря в хубава рамка.Това с календарите не ми е по вкуса-няма да посмеят да го хвърлят,само защото лика на внучката им е на него Stop

# 7
  • Мнения: 1 866
Lala, как правиш собственоръчно тези картички. Дай идея.
Моя син е единствено внуче за сега и бабите много му се радват, няма опасност от наплив на бебешки чаши Simple Smile

ако сте единствени, може, защото ние скоро ще заформим за сервиз. Grinning
А за картичките преди вземах една снимка и я залепях върху някакъв цветен картон или я отпечатвах. Сега пък чета Фотошопската тема и вече започнах да правя малко по-усъвършенствани неща.  Blush За тази Коледа смятам да ползвам снимките от подписа ми и върху тях и около тях да сложа разни коледни елементи, да ги принтирам поотделно, да им продупча една дупка в единия ъгъл и да ги вържа заедно с някакво цветно шнурче. Все още не съм осъществила идеята, но смятам скоро да се захвана. Не знам дали ще излезе нещо свястно, но ще пробвам.

# 8
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Аз сега се сетих, че може стенен часовник, да знае някой къде може данаправя?

В рекламна къща.

# 9
  • Мнения: 2 266
Увеличена снимка в рамка,колаж-избери хубави снимки на детето с бабите и дядовците и няколко снимки на които е само.Става много ефектно.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 271
Това е добра идея  Peace Даже се сещам, че такива чаши правят във фотото на Кодак на Витошка.

В кой край на Витошка е това фото newsm78?

# 11
  • Мнения: 5 026
 И аз се включвам да следя темата. Мисля да се пробвам с фотошопа,но...Инче до момента съм се спряла на календар-като за първо внуче ще се кефят много.

# 12
  • София
  • Мнения: 2 298
Увеличена снимка в рамка,колаж-избери хубави снимки на детето с бабите и дядовците и няколко снимки на които е само.Става много ефектно.

И аз мисля, че идеята за фото колаж е добра, ако се подберат хубави снимки, наслагат се и други подходящи елементи, ще стане супер ...(въпреки, че ние сме подготвили календари, но такива правим за първи път с образа на внучето, а и на самите календари има фото-колаж със снимки на малката).
И часовника е идея, но като поотрасне детенце снимката му няма да е актуална, а фото-колажа се прибира някъде за спомен, и в същата рамка може да се сложи нов колаж с актуални снимки когато има повод.

# 13
  • Мнения: 8 917
Замислила съм да обработя по някоя снимка с фотошоп и да им я подаря в хубава рамка.Това с календарите не ми е по вкуса-няма да посмеят да го хвърлят,само защото лика на внучката им е на него Stop

 Peace
Подкрепям Peace
 И аз съм на вълна снимки и рамки, а ако правя календарчета то ще са "джобен" формат - за портмоне например Peace

# 14
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
И аз се чудя, затова се абонирам за темата Hug.
Praynig

Общи условия

Активация на акаунт