По-голям корем с момче или момиче?????

  • 5 218
  • 22
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 607
Винаги ми е било любопитно - с какво дете започва да си личи по-рано бременността? Момиче или момче? При мен бе с момичето! А и незнам защо така си мисля,че с момичетата по си личи,че си бременна! момчетата сякаш,че ли са по-потайни! С Вили дори плътните блузи не ме спасяваха! Дори в 9-я месец ми честитиха,че съм родила!!!!  #Crazy А след дълго чакане на бебе - толкова исках да ми личи....., но уви! И с Йоан първите въпроси дали съм бременна започнаха към края на 7-я месец! А с Рая в 6-я ме питаха кога ще раждам, още ли не съм родила.......

При вас как е?????

# 1
  • София
  • Мнения: 974
Ами ....при мен по скоро е въпроса с кое по ред дете newsm78
С първото въобще не ми личеше...на рецепцията на родилното ме питаха за какво съм дошла и като казах за раждане....мацката се понадигна от бюрото, за да ме огледа Joy
Докато сега, коремът ми е видимо по-голям , а отново чакам момиченце newsm78
Предполагам, че вече веднъж са ми разтеглени мускулите...... newsm78 незнам как да отговоря на анкетата Embarassed

# 2
Не мисля, че зависи от поредността или от пола на бебето. Приятелката ми е с първа бременност, но пупата й личи от 2 месец почти и й казаха, че чака момче. Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 11 607
незнам как да отговоря на анкетата Embarassed

Сега можеш ли да гласуваш???? Или да направя корекция.....

# 4
  • Мнения: 2 897
Мисля,че е индивидуално и не бих се ръководила от това Wink
А може и да не съм разбрала въпроса правилно-да се споделят личните наблюдения може би :thinking:

# 5
  • Мнения: 1 183
Ами и аз не мога да отговоря на анкетата,но мисля,че има нещо вярно в това,защото аз чакам момиче и на мен ми пролича много рано,а пък и сега си имам доста голям тумбак,но незнам как ще е с момче Laughing

# 6
  • Мнения: 920
С момичето имах всички белези за момче и обратното.
С първото наддадох 7-8 кг., беше зима и никой не разбираше, че съм бременна.
С второто  +18 кг. и грандиозен корем. Излезе 4 кг. мъж.

# 7
  • Мнения: 9 990
Първото-момиче-малък до нормален корем, висок и остър, личеше на края разбира се, но някак по-бавно наедрявах.Второто-момиче-корема тръгна от преди закъснението hahaha, сега съм като когато раждах първото, а съм едва по средата.Все пак започнах и с повече килограми, което също е от значение, също и коремната стена ми е доста отпусната-чака ме много работа после по възстановяване, но ще се справя. Hug

# 8
  • Мнения: 2 274
  С първият ми син ми пролича едва в 6 месец, коремът ми беше висок и заоблен, а с вторият син - в третия, като коремът ми беше ниско и стърчеше напред! Според мен е заради по-отслабената мускулатура, а и матката веднъж като се е разтегнала...! Преди да забременея с баткото си тренирах редовно, а сега дори упражнения за корема не съм правила от 3 години Tired! Иначе стартирах и 2-те бременности от едни килограми: 47-48кг., големият го родих 3800, а малкият ако не ми бяха помогнали да родя по рано щеше да стигне 4 кила  ooooh!! И двете бременности качих 15-16 кг.!

# 9
  • София
  • Мнения: 974
незнам как да отговоря на анкетата Embarassed

Сега можеш ли да гласуваш???? Или да направя корекция.....

Благодаря ...вече дадох своя глас Hug

# 10
  • Мнения: 416
Никакво значение няма какво дете носиш. Големината на корема зависи от структурата на тялото, вероятно е с втора бременност коремът да проличи по-рано. Зависи също и от това колко килограма си качила.

По-дребни и ниски жени имат по-големи и щръкнали кореми, на по-едрите и пълни  жени може и да не им проличи до края.

# 11
  • Мнения: 154
Мисля,че е индивидуално и не бих се ръководила от това Wink
А може и да не съм разбрала въпроса правилно-да се споделят личните наблюдения може би :thinking:




 Peace

# 12
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
И аз мисля,че няма значение.И с трите ми деца беше почти еднакво т.е.не си личеше много,че съм бременна.Но може би значение имат и годините,защото третия път бях с най-голям корем и не ми ставаха дънките.

# 13
  • Мнения: 201
По-голям корем с по-голям корем Wink

# 14
  • Мнения: 492
По- голям и отрано изразен корем имах с второто  дете- момиче!

Общи условия

Активация на акаунт